Zimowe okrycie ślubne

Zimowe okrycia ślubne. Futerko czy sweterek do sukni ślubnej?

Udostępnij!

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester to czas, kiedy rozpoczynają się coraz bardziej popularne śluby zimowe. Jeśli szykujesz się na takie właśnie wesele to pewnie zastanawiasz się co nałożyć na suknię ślubną do Kościoła? Czy dobrym wyborem będzie etola, bolerko, marynarka czy może sweterek?

Jedno jest pewne na zimowym ślubie okrycia zabraknąć nie może, musisz mieć coś co Cię ogrzeje szczególnie w Kościele! Pamiętaj, że nie każdy Kościół jest ogrzewany, więc jeśli decydujesz się na zimowy ślub to sprawdź wcześniej czy ten Kościół ma włączone zimą ogrzewanie. Zawsze możesz poprosić o włączenie na czas ślubu.

Futerko czy sweterek do sukni ślubnej?

Ważne jest żeby dopasować okrycie do charakteru wesela. Rozwiązania są różne: bolerka, sweterki, etole, futra, peleryny oraz płaszcze krótkie lub te zupełnie długie. Według mnie najefektowniejsze będzie futerko dodaje szyku i elegancji. Dodatkowo idealnie chroni przed mrozem i co najważniejsze pasuje do większości krojów sukni!
 
narzutka%2Bna%2Bsukni%25C4%2599 - Zimowe okrycia ślubne. Futerko czy sweterek do sukni ślubnej?
 

Narzutka do sukni ślubnej i jej kolor

Jeśli zastanawiasz się nad kolorem okrycia to akurat tu możesz trochę poszaleć, nie musisz decydować się wyłącznie na kolor biały ;). Sweterek lub płaszcz może być w Waszym kolorze przewodnim a futerko lub etola mogą być białe ale brązowe czy szare również będą wyglądać niesamowicie!
 
Myśląc nad własnym okryciem nie zapomnij też o druhnach i świadkowej one też powinny poszukać sobie okrycia żeby ładnie prezentować się przy Twoim boku na ołtarzu i nie zmarznąć w Kościele 😉
 
Polecam tez wpisy:

 

Okrycia zimowe – inspiracje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.