sukienka dla druhny

Sukienka dla druhny. Zainspiruj się!

Sukienka dla druhny to wyzwanie. Czasem świadkowa zakłada to co sama sobie wybierze, ale już coraz częściej Panny Młode w Polsce chcą aby suknia druhny wpisywała się w kolorystykę i stylistykę wesela. Trzeba mieć na uwadze, że nie każda druhna będzie dobrze się czuła w kolorach jakie wybrałaś na motyw przewodni wesela i nie będzie chciała być elementem wystroju jak to niektórzy mówią ;).

Sukienka dla druhny

Zadbaj o to aby świadkowa lub cały zastęp druhen (jeśli wymarzyłaś sobie ślub w stylu amerykańskim) wyróżniła/ wyróżniał się na tle gości i wybierz dla niej lub dla nich np. długą suknię! Coraz więcej Panien Młodych decyduje się właśnie na długi krój sukni dla świadkowej ponieważ są eleganckie i dodają szyku całej oprawie :).

Długa suknia w tym dniu nie jest zarezerwowana jedynie dla Panny Młodej tym bardziej, że coraz częściej to właśnie Pannę Młodą spotkamy w krótkiej sukience. Kreacja maxi to idealne rozwiązanie dla Pań które chcą ukryć swoje mankamenty oraz jeśli chcemy aby właśnie nasza świadkowa wyglądała elegancko.

Jeśli jeszcze nie wiesz jaki manicure ślubny wybrać to przeczytaj koniecznie ten wpis!

Sukienka dla druhny – inspiracje

sukienka weselna druhny

sukienki weselne druhen

sukienki druhen

sukienki weselne druhensukienka druhny na wesele
sukienki druhen na ślub
sukienki dla druhny na wesele

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *