suknia ślubna z kokardą

Wymarzona suknia ślubna z kokardą!

Każda Panna Młoda marzy o sukni ślubnej, oczami wyobraźni widzi tą jedyną a szczególnie wtedy, kiedy już zabiera się za przymiarki w salonach ślubnych. Pięknym i zwracającym uwagę elementem wielu sukien ślubnych mogą być różnego rodzaju paski ozdobne, szarfy lub kokardy.

Suknia ślubna z kokardą – praktyczne rozwiązanie

Nie ma bardziej romantycznej i dziewczęcej kreacji niż suknia ślubna ozdobiona kokardą z tyłu lub z przodu. Cudowne, wielkie kokardy są niesamowitą ozdobą każdej sukni! Taki dodatek na sukni ślubnej może idealnie podkreślić talię Panny Młodej. Szczególnie jest to idealne rozwiązanie dla tych Pań, które tej talii nie posiadają lub tych, które chcą sobie odjąć kilka centymetrów w pasie 😉

Szarfę można przewiązać z boku, z przodu lub z tyłu oraz przystroić broszką lub kwiatowym stroikiem. Ciekawym rozwiązaniem, może być też wybór materiału w kolorze przewodnim wesela.

Rozwiązań jest wiele! Pamiętaj że nie ogranicza nas nic oprócz naszej wyobraźni 🙂

Polecam też wpisy:
Kolorowe buty ślubne – czy to dobry wybór?
Seksowna suknia ślubna – czy wypada?

Suknia ślubna z kokardą – inspiracje

6 thoughts on “Wymarzona suknia ślubna z kokardą!

  1. Piękna:) Nawet bardzo! Ja swoją suknię ślubną szyłam w salonie Nabli w Krakowie. Miała własnie odkryte plecy i bardziej zabudowany przód. Szkoda, że nie można wstawić zdjęcia, bo chętnie bym pokazała:)

  2. Piękna taka kokarda:) Ja miałam z tyłu sukni dekolt – tak się składa, że moje plecy są moją ulubioną częścią ciała i lubię je eksponować. Suknie szyłam w Krakowie w salonie Nabli. Ostatecznie śmiało mogę stwierdzić, że miałam wymarzoną suknie ślubną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *