bielizna na noc poślubną

Jak dobrać bieliznę na noc poślubną?


Panny Młode przygotowujące się na najważniejszy dzień w życiu poświęcają sporo uwagi wyborowi odpowiedniej sukni ślubnej. To dzięki niej Panna Młoda prezentuje się olśniewająco w trakcie ceremonii ślubnej oraz wesela, ale co z równie ważnym elementem tradycji, jakim jest noc poślubna? Ze względu na jej gorący charakter, warto podgrzać atmosferę, by uczynić ją prawdziwie niezapomnianą, a tutaj pięknie może sprawdzić się odpowiednio dobrana bielizna. W tym artykule wyjaśnimy, jak ją wybrać!


Bielizna na noc poślubną – Jaki kolor?

Pierwsza sprawa to oczywiście dobór odpowiedniego koloru bielizny. Tutaj wszystko zależy od tego, w jakim nastroju chcemy, by noc poślubna była utrzymana. Możemy zatem zdecydować się na biel, która będzie pasowała do nocy poślubnej utrzymanej w romantycznym duchu (szczególnie, jeżeli dla małżonków będzie to pierwszy stosunek), ale też i bardziej drapieżną czerwień, która będzie niezwykle adekwatna, jeżeli zależy nam na naprawdę namiętnym zbliżeniu. W takim przypadku bardzo dobrze zda egzamin także głęboki fiolet oraz klasyczna czerń, która jak wiemy ma również cudownie wyszczuplające działanie!

 

Bielizna na noc poślubną – Bogactwo krojów

Oprócz koloru bielizny, warto zwrócić uwagę na jej krój. Mamy tutaj kilka możliwości, wśród których warto zwrócić uwagę na:

  • gorsety – jedna z najbardziej popularnych opcji – świetnie podnosi biust i podnosi sylwetkę; bardzo dużym uznaniem cieszą się gorsety koronkowe z zapięciami do pończoch,
  • przezroczyste halki – bardzo zmysłowe i kuszące, a zarazem komfortowe ze względu na luźny krój,
  • satynowe koszulki – równie komfortowe, co halki, a zarazem przyciągające wzrok luksusowym blaskiem,
  • klasyczne dwuczęściowe komplety – najlepiej, jeżeli będą koronkowe i uzupełnione pasem do pończoch lub podwiązką; panie obdarzone dużym biustem powinny zdecydować się na mocno zabudowany biustonosz, który w estetyczny sposób podtrzyma piersi, natomiast kobiety o skromniejszym biuście mogą zdecydować się na stanik typu push-up

Każdy z wymienionych powyżej rodzajów eleganckiej i seksownej bielizny pozwoli poczuć się wyjątkowo podczas nocy poślubnej, dlatego dobór odpowiedniego nocnego ubioru to przede wszystkim kwestia gustu, choć warto również zwrócić uwagę na typ sylwetki. Jeżeli bowiem uważamy, że powinnyśmy zatuszować mankamenty sylwetki, najlepszym wyborem będzie prawdopodobnie odpowiedni gorset. By upewnić się, że założona na noc poślubną bielizna będzie idealnie nam pasowała, warto poświęcić trochę czasu i pieniędzy, by zasięgnąć porady doświadczonej brafitterki.

 

Noc poślubna – Co oprócz bielizny? 

Naturalnie odpowiednio dobrana bielizna to tylko jeden z elementów, które pozwolą wprowadzić właściwą atmosferę w trakcie nocy poślubnej. Warto zatem zadbać o wrażenia zapachowe, które zapewnią aromatyczne świece i kadzidełka, jak i romantyczne dekoracje w postaci na przykład klasycznych płatków róży. To na pewno sprawi, że ta wyjątkowa noc upłynie w odpowiedniej atmosferze.

Dziękujemy sklepowi internetowemu coemi.pl za pomoc w przygotowaniu artykułu.

 

2 thoughts on “Jak dobrać bieliznę na noc poślubną?

  1. Tak się zastanawiam ile nocy poślubnych dochodzi do skutku. Patrząc na to co się dzieje na weselach i ile alkoholu się na nich przelewa, to nie wiem czy ktokolwiek ma na to siłę 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *