modna suknia ślubna

Jakie suknie ślubne są modne w tym sezonie?

Moda ślubna zmienia się niczym w kalejdoskopie, wie o tym z całą pewnością każda z kobiet poszukujących właśnie dla siebie idealnej sukni. Czasami proces ten trwa całymi tygodniami, bo wbrew pozorom niełatwo jest znaleźć tę wymarzoną. Przede wszystkim warto kierować się tutaj swoimi indywidualnymi preferencjami oraz gustem, jednak nie możemy zapominać także o tym, by śledzić aktualne trendy w modzie. A te są niezwykle interesujące w 2018 roku!


Modne suknie ślubne w 2018 – delikatne koronki to jest to!

Panna Młoda z 2018 roku zdecydowanie nie jest beza w sukni mającej opiętą górę i ogromny, rozkloszowany dół. Teraz stawia się raczej na delikatność rusałki niż księżniczkowe klimaty. Dlatego tez bardzo wielu projektantów przygotowuje w swoich kolekcjach kreacje proste. Góra jest zwykle koronkowa, wygląda tak, jakby była ona utkana z najpiękniejszych kobiecych marzeń. Dół zaś to delikatnie układające się linie. Całość robi bardzo dobre wrażenie zwłaszcza wtedy, gdy na głowie bohaterki dnia pojawia się wianek z żywych kwiatów – a to dziś bardzo popularne.

 

suknia ślubna z koronkąsuknia ślubna z koronką

Trendy w sukniach ślubnych 2018 – a może odkryte plecy?

Dekolt sukni znajdujący się klasycznie z przodu jest w zdecydowanym odwrocie, dzisiejsze Panny Młode bowiem zdecydowanie wolą pokazać fragment pleców (zwłaszcza wtedy, gdy należą do kobiet smukłych. Tak, aktualnie bardzo wiele sukni ma właśnie taką niebanalną ozdobę. Oczywiście niektóre Panny Młode pokażą światu w dniu swojego ślubu jedynie część pleców, inne natomiast zdecydowanie będą wolały bardziej odkrytą kreację. Niekiedy stosuje się też specyficzny naszyjnik na plecy – trzeba przyznać, że prezentuje się on naprawdę zjawiskowo!

 

suknia ślubna odkryte plecysuknia ślubna z odkrytymi plecami

 

Modne suknie ślubne – gdzie szukać inspiracji ślubnej sukni?

Powstaje obecnie bardzo wiele publikacji na ten temat, niektóre znajdują się na różnych stronach internetowych (są niestety dość mocno po nich porozrzucane i trzeba sporo poszukiwać w sieci, by znaleźć inspiracje), nadal drukuje się także papierowe katalogi, cieszą się one jednak coraz mniejszą popularnością. Niezwykle interesujące artykuły na temat sukien ślubnych znajdziemy na https://www.towesele.pl/. Porady, wskazówki, najnowsze kolekcje, inspiracje jak zorganizować wesele – każda przyszła Panna Młoda znajdzie tu coś dla siebie!

 

2 thoughts on “Jakie suknie ślubne są modne w tym sezonie?

  1. Bardzo fajnie, też przeglądam jakieś fajne suknie ślubne teraz te trendy mi się podobają i myślę że coś się wybierze z tych kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *