Pomocne aplikacje ślubne dla Pary Młodej!

Ślub i wesele to niemałe przedsięwzięcie, wiele Panien Młodych zastanawia się jak poradzić sobie z tym niełatwym zadaniem. Mamy XXI wiek, więc warto skorzystać z ułatwień, które nam proponuje  internet, np. aplikacje, które pomogą Ci zaplanować ślub i wesele. Dlatego pomyślałam, że warto Wam ułatwić zadanie i rozpisać listę aplikacji wspomagających proces planowania i realizacji wesela.

Przydatne aplikacje ślubne

W obecnym świecie aplikacje służą nam niemal do wszystkiego – są pewnego rodzaju organizerami, ponieważ przypominają nam o ważnych terminach, liczą nam kalorie, przejechane kilometry, ułatwiają planowanie czasu czy gromadzenie informacji. Dlaczego, więc nie wykorzystać tych możliwości podczas planowania ślubu i wesela?

Aplikacje ślubne dla każdej Pary Młodej

Niezawodna aplikacja Pinterest pomoże Ci znaleźć mnóstwo inspiracji i pomysłów od sukni ślubnej przez buty, biżuterię, po dekorację sali i Kościoła. Mając ją na telefonie możesz szukac pomysłów ślubnych nawet jadąc autobusem do pracy 😉. Zdecydowanie funkcja segregowania tzw. Pinów jest bardzo pomocna przy organizacji, gdzie masz możliwość zapisywania najciekawszych inspiracji które chciałabyś wykorzystać podczas swojej imprezy. Swoje tablice z narzeczonym możecie połączyć przez co on będzie na bieżąco z Twoimi pomysłami 🙂

 

aplikacja_ślubna
 
Trello – tablica zadań dla każdego. To aplikacja niekoniecznie ślubna, ale możesz w niej w bardzo prosty i intuicyjny sposób pogrupować swoje zadania zorganizować ich kolejność czy ustawić sobie daty i kolory poszczególnych spraw.
 

Aplikacja ślubna Vademecum Narzeczonych to aplikacja dla tych par które decydują się na ślub w Kościele, ponieważ masz tu idealnie opisane przygotowania i formalności kościelne, które należałoby dokonać przed ceremonią. Bardzo fajne ułatwienie dla Panien Młodych dopiero rozpoczynających przygodę z organizacją wesela i ślubu. Jeśli jeszcze nie wiecie jakich formalności należy dokonać to tutaj tą wiedzę macie w pigułce.

Wedbox –  nowo powstała na rynku aplikacja, która pomaga Młodej Parze zebrać zdjęcia, które zostały zrobione podczas ślubu. Wspaniałe ułatwienie dla wszystkich Par Młodych a w szczególności tych, które nie zdecydowały się na obecność fotografa podczas uroczystości. Ciekawe rozwiązanie ułatwiające zebranie wszystkich fotografii od rodziny i przyjaciół, co zazwyczaj jest dość trudnym zadaniem logistycznym 😉 Tutaj wystarczy, że goście wrzucą do tej aplikacji fotki ze swojego telefonu, a Ty będziesz mogła przy jednym kliknięciu pobrać je wszystkie. Podział na kategorie oraz możliwość udostępniania folderu wybranym osobom pozwala na szybkie przesłanie zdjęć nawet tym, którzy nie mogli wziąć udziału w ceremonii.

 aplikacje_na_wesele

Wedding Countdown to z kolei aplikacja, która pomoże Ci w odliczaniu czasu do Twojego wesela, bo zorganizowana Panna Młoda musi wiedzieć przecież ile czasu jej pozostało na kupienie butów czy dekoracji! Dodatkowo fajną funkcją może być możliwość udostępnienia tej informacji w social mediach, gdzie możesz podzielić się tą wspaniała wiadomością ze swoimi znajomymi i gośćmi!
 
A Wy korzystacie już z aplikacji ślubnych? Pomagają Wam w organizacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *