Złote pierścionki na oświadczyny!

Oświadczyny to jedyna w swoim rodzaju okazja, by podarować swojej dziewczynie niezwykły pierścionek, który zapamięta na całe życie! Warto w tym celu nie wybierać go na oślep, lecz dokładnie przemyśleć decyzję i rozejrzeć się pośród najciekawszych obecnie na rynku jubilerskim propozycji. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam 3 niezwykłe pierścionki, które z pewnością podbiją serca Waszych wybranek! Każdy z nich z innej półki cenowej.

Wymarzony pierścionek na oświadczyny

Jeśli masz w planach oświadczyny i wiesz, że Twoja wybranka powie to magiczne „Tak!”, to mamy dla Ciebie dwie wiadomości. Pierwsza jest taka, że czeka Cię nie lada wyzwanie. Musisz bowiem zaopatrzyć się w idealny pierścionek, który będzie lśnił na palcu Twojej ukochanej aż do ślubu. Druga wiadomość jednak jest znacznie przyjemniejsza – pomożemy Ci w wyborze pierścionka, biorąc pod uwagę budżet, jaki chcesz na ten cel przeznaczyć!

Twój budżet na złoty pierścionek

Niewielu mężczyzn od razu wiedziało, jaki pierścionek kupią swoim przyszłym narzeczonym. Niewielu również wie, jaki powinien być idealny pierścionek na oświadczyny. Dlatego właśnie dzisiejszy artykuł poświęcamy tym panom, którzy wciąż wahają się nad kupnem najlepszego pierścionka dla swojej wybranki. Zdajemy sobie sprawę, że taka transakcja nie należy do najlżejszych dla naszych portfeli. Dlatego postanowiliśmy przedstawić Wam 3 perfekcyjne pierścionki – każdy z innego przedziału cenowe.

Oto nasze propozycje:

Złote pierścionki z cyrkoniami do 1000 złotych

pierscionek-dla-narzeczonej

Pierścionek z cyrkonią. Źródło: https://ergold.pl/17-pierscionki

Jeśli mówimy o idealnym pierścionku na oświadczyny do 1000 złotych, to najlepszym wyborem będą tu szczególnie złote pierścionki z cyrkoniami lub też z kamieniami, ale niższej próby złota.

Najlepiej kupić coś, co będzie wyglądało drożej i bardziej ekskluzywnie. W tym celu lepiej postawić na złotą obrączkę z delikatnym motywem cyrkoniowym lub szlachetnym. Dobrym wyborem w kontekście pierścionka zaręczynowego do 1000 złotych będzie złoty pierścionek z diamentem o wadze około 2g.

Pierścionek z brylantem do 3000 złotych

pierscionki-dla-narzeczonych

Tutaj mamy już o wiele większe pole do popisu. W sklepach jubilerskich znaleźć można naprawdę sporo propozycji pierścionków oświadczynowych do 3000 złotych, które nie dość, że świetnie się prezentują, to dodatkowo zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów.

W kontekście pierścionków do 3000 złotych możesz bez problemu poszukać propozycji ze złota zwieńczonego różnymi kamieniami – z brylantem, rubinem, szmaragdem czy też z topazem. W tej cenie możesz kupić na przykład przepiękny złoty pierścionek wysadzany kamieniem centralnym rubinem oraz kamieniami bocznymi – brylantami o wadze około 3g.

 

Pierścionek z szafirem do 6000 złotych

Mając do dyspozycji aż 6000 złotych, możemy tak naprawdę kupić niemalże każdy pierścionek dostępny u dobrego jubilera. Tak wysoka kwota pozwala na pełną dowolność. Możemy pozwolić sobie zarówno na wysokiej próby złoty pierścionek z cytrynem i brylantami lub też z szafirem i brylantami. Waga takich pierścionków wynosić będzie wówczas około 6g.

2 thoughts on “Złote pierścionki na oświadczyny!

  1. Ja dostałam śliczny, złoty pierścionek z czerwonym oczkiem, który nie przekroczył 2000 zł ale dla mnie jest najpiękniejszy na świecie, nawet bardziej niż te za 6 tyś. zł oczywiście dlatego, że jest od mojego męża :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *