szary garnitur ślubny

Czy szary garnitur ślubny to dobry wybór?

Szary garnitur ślubny zalicza się do klasyki ślubnej kolorów, czyli czarnego i granatu, więc jeśli myślicie o tym kolorze to jak najbardziej będzie on bezpieczny. Nie macie się czego obawiać ten wybór będzie doskonały!

Szary garnitur ślubny

Są różne odcienie szarości – popielaty, stalowy, srebrny i oczywiście ten najbardziej popularny czyli grafitowy. Największą zaletą tego koloru jest przede wszystkim jego uniwersalność. To nie będzie garnitur „na raz”. I to jest, jego zdecydowana zaleta, jest praktycznie tak samo uniwersalny jak granat. Jeśli planujecie ślubne oszczędności – to będzie idealne rozwiązanie dla Was ;).

szary garnitur na ślub

Szary garnitur ślubny – na jaką okazję?

Jasna szarość sprawdzi się idealnie na plenerowym ślubie, garnitur szary idealnie wpisuje się równiez w scenerię wesel rustykalnych, więc jeśli o takim myślicie to gorąco polecam tą kolorystykę garnituru.

Jeśli Wasz ślub będzie mocno wieczorowy i elegancki, to będzie to wyjątek, kiedy szarość nie będzie polecana przez stylistów.

Szary garnitur ślubny w kratę

Garnitur szary w kratę to obecnie wybór wielu Par. Jesli podoba Ci się to rozwiązanie i Wasz ślub odbędzie się latem a do tego w plenerze to koniecznie musisz go mieć! 😉

szary garnitur ślubny pana młodego

Szary garnitur ślubny – jakie buty będą pasować?

Włąsciwym wyborem będą zarówno brązowe jak i czarne buty. Oczywiście dużo zależy od wybranej szarości. Jeśli zdecydowaliście się na jasny szary to dobrym wyborem będą buty w odcieniach brązu. Czerń może się wydawać w takim przypadku zbyt ciężka.

Koszula i inne dodatki

Decydując się na taki garnitur warto wybrać śnieżnobiałą koszulę, która zawsze wygląda schludnie, czysto i elegancko, niezależnie od urody Pana Młodego.

 

Zobacz także:

Męska fryzura na ślub

Wiązanie krawata krok po kroku

8 thoughts on “Czy szary garnitur ślubny to dobry wybór?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *