jesienna randka

Jesienna randka. 7 niezwykłych pomysłów

Jesienna randka ? czemu nie? Hej, tylko dlatego, że pogoda się ochładza, nie oznacza, że ​​randka musi być nudna. Wręcz przeciwnie! Twój portfel też nie musi być opróżniony przy organizacji takiej randki, niektóre nawet nie będą Cię kosztować ani grosza. Jeśli oboje macie zamiłowanie do spędzania czasu na świeżym powietrzu, to wędrówka lub przejażdżka rowerem w celu podziwiania jesiennych kolorów pozwoli na aktywne i niedrogie spędzenie czasu we dwoje :).

Jesienna randka – pomysły

  • Straszny film pod gołym niebem

Potrzebny Wam jest tylko laptop i ciepły koc, którym się owiniecie we dwoje. Horror możecie obejrzeć nad rzeką na podwórku na tarasie lub w parku.

  • Piknik

Piknik nie musi być tylko latem. Jesienią może być nawet fajniej, weźcie ze sobą zupę w termosie, gorące kakao lub herbatkę.

  • Wspólne wycinanie dyni

Wspólne wycinanie dyni to super zabawa na jesiennej randce. Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia!

jesienne randki

 

  • Układanie puzzli

Wspólne nocne układanie puzzli z piwkiem w ręku, to może być super pomysł. Podejmijcie wyzwanie i przygotujcie na ten wieczór puzzle z duuuuuużą ilością elementów. To będzie fajny maraton 😀

  • Wypad pod namiot

Weekendowy wypad pod namiot to jest to, a zimne noce tylko zachęcają do przytulania i wspólnego ogrzewania się :).

randki jesienne

  • Zwiedzanie nawiedzonego domu

Zawsze w okolicy znajdzie się jakiś nawiedzony dom owiany opowieściami i legendami. Wybierzcie się do niego z latarką i poszukajcie starych, zakurzonych historii.

  • Randka w księgarni

Obecnie mnóstwo księgarni oferuje gorącą kawę lub czekoladę i możliwość przeczytania książki na miejscu. Wybierzcie się razem w takie miejsce i poszukajcie ciekawej lektury, którą wspólnie później przedyskutujecie.

randka jesienna

Jesienna randka, dlaczego wiele osób wybiera Netflixa?

Niestety wiele par zalega przed telewizorem jesienią i zimą, a jest tyle możliwości na spędzenie czasu z partnerem/ partnerką. Pamiętajcie nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie! Dlatego korzystajcie z wspólnych aktywności na powietrzu kiedy tylko się da, na leżenie pod kocem jeszcze przyjdzie pora. 🙂

Zobacz także:

Co robi facet gdy mu się podobasz? 16 sygnałów

Quiz dla par czyli jak dobrze znasz swojego partnera?

Znaki zodiaku i dopasowanie. Sprawdź czy pasujecie do siebie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *