sielskie wesele

Wesele w sielskim otoczeniu – urządzamy przyjęcie marzeń!

Marzysz o weselu w miejscu innym niż wszystkie? Jeśli szukasz idealnej sali weselnej między Poznaniem a Gorzowem Wielkopolskim, rozważ rezerwację terminu w Olandii. To niezwykle klimatyczny obiekt zaaranżowany w dawnym folwarku. Dzisiaj na nowo zachwyca swoim blaskiem kolejne pokolenia, oferując przestrzeń do organizacji wesel w stylu slow, rustykalnym oraz nowoczesnym.

Przyjęcie weselne w otoczeniu natury

Natura koi, uspokaja i pozytywnie nastraja. Nie jest przesadą stwierdzenie, że dzisiaj tęsknimy za otoczeniem przyrody i dążymy do tego, aby jak najwięcej czasu spędzać na jej łonie. Zwłaszcza osoby, które lubią wypoczywać na świeżym powietrzu docenią obiekt taki jak Olandia, w którym wesela organizowane są w dawnych zabudowaniach folwarcznych, w sąsiedztwie imponującego wiatraka, tuż nad brzegiem szumiącego jeziora otoczonego lasami.

W sprzyjających okolicznościach, gdy pogoda na to pozwala, można zorganizować w plenerze nie tylko wesele, ale też ślub. Któż nie chciałby wypowiedzieć magicznego „Tak” na pomoście czy pod wiatrakiem? To zdecydowanie opcja, którą warto rozważyć, jeśli marzysz o niebanalnym weselu zapadającym w pamięć. Po połączeniu młodych węzłem małżeńskim przychodzi czas na obiad serwowany przez lokalną kuchnię i doświadczonego szefa kuchni. Menu może być różnorodne, choć zazwyczaj bazuje na tradycji i lokalnych produktach podanych w nowoczesnej formie.

sielskie wesele

Klimatyczny folwark na wesele z klasą

Folwark Olandia to opcja doskonała dla młodych par z Wielkopolski, które szukają sali weselnej w niewielkiej odległości od Poznania i Gorzowa Wielkopolskiego. Dobra wiadomość jest taka, że nawet przyjeżdżający z daleka mogą tutaj zorganizować wesele, a po nim zarezerwować nocleg dla siebie i gości. Cały obiekt jest bowiem przystosowany do potrzeb osób marzących o bajkowym weselu.

Dostępne są aż trzy sale weselne – mała z tarasem i widokiem na park i wodę, średnia wychodząca na jezioro i duża z profesjonalnym nagłośnieniem. Zatem nawet większe imprezy o muzycznym, rozrywkowym charakterze mogą się tu odbyć.  

sielskie otoczenie wesela

Nie tylko sala weselna – liczne atrakcje dla gości

Pomimo swojego wyjątkowego uroku, zabudowania folwarczne nie są jedynym, co wzbudza zachwyt w Olandii. W przepięknym otoczeniu Krainy 100 Jezior, przy Sierakowskim Parku Krajobrazowym i w otulinie Puszczy Noteckiej, znajdują się jeszcze inne atrakcje. Są one doskonałym uzupełnieniem wesela, stanowią dodatkową atrakcję dla gości. Mogą oni odwiedzić zwierzęta w mini zoo lub zagrać w mini golfa czy piłkę na boisku. Rozrywka dla dzieci gwarantuje, że nikt nie będzie się nudził podczas przyjęcia!

Jeśli zdecydujesz się na pobyt na cały weekend (lub dłużej), rezerwując pokoje otrzymasz też dostęp do basenu, SPA, sali zabaw dla dzieci i animacji organizowanych przez doświadczonych opiekunów. Olandia to miejsce wymarzone na wesele, które będzie sielskie, spokojne, pełne pozytywnych uczuć, przeżyć i wzruszeń – na zawsze zostające w pamięci uczestników i młodej pary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *