wiosenny tort weselny

10 pomysłów na wyjątkowy wiosenny tort weselny

Jeśli przygotowujesz się do ślubu na wiosnę, na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób wprowadzić wiosenne motywy w ten wyjątkowy dzień. Wiosenny tort weselny to jedno z naszych ulubionych rozwiązań na uwidocznienie motywu wesela. Oczywiście, tradycyjny biały tort zawsze będzie w modzie, ale nie sposób oprzeć się marzeniom o romantycznych, inspirowanych wiosną stylizacjach, które od marca do czerwca rozweselą Twoje przyjęcie.

Wiosenny tort weselny

Istnieje wiele sposobów, aby dodać sezonowy akcent do tortu ślubnego, który sprawi, że będzie on pełen uroku. Możesz rozważyć tort udekorowany świeżymi kwiatami i delikatnymi pastelowymi odcieniami, takimi jak liliowy, delikatny błękit, cytrynowożółty i subtelny róż. Inne możliwości to wykorzystanie suszonych i prasowanych kwiatów jako oryginalnego sposobu na wplecenie wiosennych motywów w twoje wypieki.

Ale to nie tylko kolorystyka i dekoracje sprawiają, że tort pasuje do wiosennego wesela. Na przykład tzw. „nagi” tort, ozdobiony prostymi dodatkami i sezonowymi owocami, może być idealnym wyborem na wiosenną ucztę. Podobnie torty o metalicznym połysku, choć na pierwszy rzut oka nie wydają się typowo wiosenne, z odrobiną jasnych, sezonowych kwiatów nabierają świeżości i nowoczesności.

Jeśli jesteś gotowa na znalezienie idealnego projektu tortu, który będzie Twoją inspiracją, zapraszam do zapoznania się z naszym zestawieniem ulubionych wiosennych tortów weselnych.

wiosenny tort

wiosenne torty ślubne

tort wiosenny

wiosenny tort weselny

wiosenny tort slubny

tort wiosenny

wiosenny tort ślubny

tort weselny wiosenny

tort wiosenny ślub

wiosenne torty

 

 

Zapraszam tez na wpisy:

12 piosenek na wjazd tortu ślubnego

7 unikalnych pomysłów na tort

Organizacja wiosennych ślubów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *