piosenka dla rodziców

Piosenka dla rodziców. Nasze Top10!

Piosenka dla rodziców na czas trwania podziękowań to niełatwy wybór. Rodzice dla każdego są bardzo ważni ponieważ sa z nami od pierwszych dni życia. Troszczą się o nas i zawsze wspierają, dlatego też tak bardzo nam zależy, aby ta chwila podczas wesela była wyjątkowa.   Każda Para Młoda chciałaby, żeby muzyka i tekst były znaczące, wzruszające i by rodzice poczuli, że ich dzieci wybrały to od serca i specjalnie dla nich. Dlatego Panny Młode przekopują cały internet w poszukiwaniu tej jedynej piosenki. Nie tylko „cudownych rodziców mam” jest jedynym właściwym wyborem, repertuar jest o wiele bogatszy wierzcie mi! Poniżej tylko sprawdzone kawałki.

Piosenka dla rodziców na Waszym weselu

Piosenka dla rodziców to bardzo ciężki wybór, bo często chcemy żeby chwytała za serce, a nie jest to proste zadanie :). Fajnym pomysłem na podziękowania jest np. motyw wręczania prezentów i grająca w tle wybrana muzyka. Następnie rodzice tańczą na środku parkietu i wtedy ta chwila jest tylko dla nich. Oczywiście to tylko przykład, ponieważ każdy może mieć własną wizję i super pomysł na tą chwilę a jeśli ich nie masz to odsyłam do pomysłów na podziękowania dla rodziców.

Podziękowania i nasze oczekiwania związane z piosenką dla rodziców

Jeśli chodzi o piosenkę dla rodziców, to warto określić czego oczekujemy. Przykładowe preferencje poniżej:

  • Jesteś przeciwna piosence „Kochanych rodziców mam”.
  • Nie może to być wyciskacz łez, gdyż i tak wszystko jest strasznie wzruszające, więc nie chcesz już bardziej narażać makijażu ;).
  • Utwór musi być po polsku, ponieważ rodzice mają zrozumieć słowa.
  • Ma być wolna piosenka, aby mogli bez problemu zatańczyć jedni i drudzy rodzice.
  • Ma to dobrze zaśpiewać zespół, w żadnym wypadku nie może grać płyta.

To tylko przykładowe preferencje do piosenki na podziękowania, ale Ty możesz mieć własne i zupełnie inne. Ważne żeby piosenka miała to przesłanie na którym Ci zależy. W końcu rodzice to jedni z ważniejszych gości na Waszym weselu!

Piosenka na podziękowania dla rodziców czyli nasze TOP10

Wacura Sisters „Dziękujemy Wam”

Kortez „Dla Mamy”

Janusz Laskowski „śnił mi się rodzinny dom”

Dziemian „Za każdy dzień”

Kult „Gdy nie ma dzieci”

Lady Pank „Rodzice”

Akcent „Rodzinny dom”

Preludium „To dzięki Wam”

https://www.youtube.com/watch?v=QyKQ1AUdKD8

Bayer Full „Walc dla rodziców”

Heartland „I loved her first”

Tylko Wy Rodzice – Bajery (cover by Katarzyna Kurowska)

Piosenka na podziękowanie dla rodziców

W takim momencie nie warto kierować się modą czy popularnością danego utworu. Wybierzcie coś, co Was chwyta za serce i uważacie za bliskie Wam i Waszym uczuciom. A może jest piosenka, którą Wasi rodzice uważają za „swoją” lub ma dla nich wartość sentymentalną? Koniecznie ją wykorzystajcie! To może być strzał w dziesiątkę. Warto dobrać muzykę tak, aby była jak najbardziej osobista.

Pamiętajcie, że czasem też można zrezygnować z takiej formy podziękowań na rzecz kameralnego spotkania. Jest to idealne rozwiązanie jeśli mamy sytuację, gdzie rodzice są po rozwodzie lub jedno z nich nie żyje i wiemy, że mama albo tata będą zbyt boleśnie odczuwać takie publiczne podziękowania.

A Wy jaką piosenkę na podziękowania rodziców wybraliście?

2 thoughts on “Piosenka dla rodziców. Nasze Top10!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *