prezenty dla panny młodej

Top 5 pomysłów na prezent dla panny młodej

Przyjęło się, że przyjaciółki przyszłej panny młodej organizują wieczór panieński, a podczas dobrej zabawy wręczają prezenty. Jednak nie muszą być one wcale nieprzyzwoite. Wręcz przeciwnie – można postawić na takie, które się przydadzą, i panna młoda, a potem już żona je wykorzysta. Dziś przedstawimy Wam top 5 fajnych pomysłów na prezent.

Prezent dla panny młodej – kubki tworzące serce

Prezenty na wieczór panieński nie muszą być kosztowne, ale nie oznacza to wcale, że mają być bez gustu. Kupowanie różowych kajdanek jest już passe. Zdecydowanie lepiej wybrać upominek, który nawiązuje do miłości, która łączy zakochanych. Polecamy choćby kubki tworzące serce. To naprawdę bardzo romantyczny prezent. Młodzi małżonkowie na pewno z chęcią będą z takich kubków pili poranną kawę przed wyjściem do pracy czy delektowali się wieczorną herbatą, oglądając przy tym ulubiony serial. Możecie pójść o krok dalej i zdecydować się na kubki w kształcie serca z imionami. Taka personalizacji sprawia, że Wasz prezent będzie jeszcze bardziej udany.

prezent panny młodej

Tort w kształcie serca jako prezent dla panny młodej

Nie wiadomo dlaczego wciąż na wieczór panieński zamawiane są torty w kształcie męskich genitaliów. Warto skończyć z tą jakże dziwną tradycją. W końcu celebrujecie prawdziwą miłość, romantyzm i oddanie. Dlatego też zamiast kupować taki tort, lepiej zamówić tort w kształcie serca, które jest synonimem uczucia. Możecie zdecydować się na smak truskawkowy i śmietanowy. Aby tort stał się jeszcze lepszym prezentem, warto umieścić na nim imiona zakochanych czy nawet opłatek na tort ze zdjęciem przyszłych małżonków.

Prezent w postaci książki z serii „Wojownicy” Erin Hunter

Dobrym prezentem na wieczór panieński są też książki. Przydają się one młodej parze podczas choćby lotu samolotem. Jednocześnie zakochani mogą wieczory spędzać nie tylko na rozmowach przy winie, ale też czytając. Tutaj polecamy Wam serię Wojownicy Erin Hunter. Trzeba przyznać, że te książki mają coś w sobie. Rzeczywiście są niezwykle ciekawe i wciągające. Opowiadają one o kotach, które żyją w lesie. Zwierzęta te tworzą klany, które dbają o siebie, ale dochodzi w nich też do konfliktów. Jak nietrudno się domyślić, koty symbolizują różne zachowania i charaktery ludzi. W lekturze jest miłość, jest też rywalizacja i zdrada, a to wszystko napisane jest lekkim językiem. Jeżeli przyszła pani młoda uwielbia czytać, to zamiast kupować jej mało przydatne prezenty, które i tak wylądują w koszu z drobiazgami, lepiej wybrać książki, które jej się spodobają.

Karta podarunkowa do sklepu z bielizną

Nasza kolejna propozycja może się wydawać przysłowiowym pójściem na łatwiznę, ale bynajmniej tak nie jest. Otóż naszym zdaniem można podarować przyszłej pannie młodej kartę podarunkową do sklepu z bielizną. Sama będzie mogła wybrać bieliznę, która jej się podoba i będzie pasować choćby pod suknię ślubną czy na noc poślubną. Swoją drogą takie rozwiązanie dobrze się sprawdzi, gdy jesteście zaproszone na wieczór panieński do znajomej z pracy, z którą utrzymujecie koleżeńskie, a nie przyjacielskie relacje. Unikniecie wtedy momentu niezręczności.

Top 5: spa dla pary

A kto powiedział, że prezent dla przyszłej panny młodej nie może być prezentem dla zakochanych? Jasne, że może! Doskonale sprawdzi się choćby karnet do spa dla pary. Zakochani mogą spędzić więcej czasu razem, szczególnie gdy nie wybierają się w długą podróż poślubną. Mogą skorzystać z różnego typu masaży i wspólnie się zrelaksować. 

Zapraszam również do wpisów:

Atrakcje na wesele czyli niespodzianka dla pary młodej

Jaki wybrać prezent ślubny dla męża?

Przesądy ślubne – czemu pan młody nie powinien widzieć sukni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *