deszcz w dniu ślubu

Deszcz w dniu ślubu – czy zepsuje Waszą uroczystość?

Największe obawy par Młodych jeśli chodzi o przygotowania do ślubu stanowią opady deszczu. Deszcz w dniu ślubu to coś, co przeraża głównie Panny Młode obawiające się o swoje suknie ślubne, treny, welony katedralne i fryzury. Najgorsze jest sprawdzanie pogody codziennie dwa tygodnie przed zaplanowana uroczystością – podawana pogoda codziennie jest inna a Ty cała w nerwach!

Deszcz w dniu ślubu

Pamiętaj deszczu nie zatrzymasz , ale liczy się nastawienie –  jeśli od rana będziesz w złym nastroju bo pogoda Ci go zepsuje to nie zapamiętasz tego dnia najlepiej a przecież nie o to chodzi prawda? 😉 Grunt to pozytywne myślenie!

ślub w deszcz
deszcz w dniu ślubu

 

Parasol do ślubu?

  • kup parasol ślubny – obecnie jest mnóstwo dostępnych białych parasoli, przezroczystych, które idealnie będą pasować do Twojej sukni ślubnej, fajnym rozwiązaniem może być tez parasol w kolorze Waszego motywu przewodniego wesela (pamiętaj aby był jak największy – musi objąć Ciebie , Pana Młodego i Twoja suknię)
  • jeśli Wasze wesele jest w plenerze to fajnym gadżetem dla gości weselnych mogą być kolorowe parasolki, które można wykorzystać później w sesji zdjęciowej
  • weź kalosze na zmianę – jeśli wiesz, że Twoja droga do Kościoła od samochodu nie będzie należeć do „najczystszych” to takie kalosze ratują życie, więc kalosze na nogi i kieca do góry! Zdjęcia będą bombowe – możesz z nimi zrobić nawet całą sesje! Powiedz druhnom, żeby spakowały ze sobą kaloszki. Zdjęcia w sukienkach i gumiakach będą niesamowita pamiątką. Gwarantuje!
  • zaplanowałaś wesele na jesień i obawiasz się deszczowej aury? a może przekuć to na motyw przewodni wesela (np. parasolka) i wręcz oczekiwać na deszcz z utęsknieniem ;)?
  • weź rajstopy na zmianę do torebki druhny lub miej w samochodzie na wypadek zamoczenia Twoich – średnim komfortem będzie chodzenie w mokrych
  • jeśli w dniu ślubu masz sesję zdjęciową to nie rezygnuj! zdjęcia będą na pewno niesamowite a deszczowa aura stworzy niepowtarzalny klimat, którego nie będziecie żałować jak zobaczycie efekt na zdjęciach 
ślub w deszczu

Gdy pada deszcz w dniu ślubu

Jedyne o czym na pewno musisz pamiętać to o dobrym humorze w końcu to Wasz dzień i nic go nie może popsuć a tym bardziej nie deszcz! 
Pamiętaj deszcz w dniu ślubu podobno przynosi szczęście!
Zapraszam do wpisów:

2 thoughts on “Deszcz w dniu ślubu – czy zepsuje Waszą uroczystość?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.