prezenty dla pary młodej

Najlepsze prezenty dla nowożeńców


Kiedy bliskie sercu osoby biorą ślub, warto pomyśleć o odpowiednim prezencie, który pokaże, jak bardzo zależy nam na szczęściu nowożeńców. Niestety dla wielu osób wybór tego wyjątkowego i pięknego prezentu nie jest wcale taki prosty, dlatego też idealną sytuacją jest stworzenie przez nowożeńców specjalnej listy tego, co chcieliby otrzymać. Dzięki takiej liście Młoda Para z pewnością nie otrzyma niechcianego prezentu, który musiałaby oddać lub wymienić na coś innego w sklepie. Na jaki jednak prezent dla nowożeńców można się zdecydować?


Prezenty dla młodej pary – Koperta i kwiaty

Najczęstszym prezentem, który wręczany jest nowożeńcom stanowi koperta oraz bukiet kwiatów. Wydawać by się mogło, iż jest to bardzo oklepany pomysł, jednak zastrzyk dodatkowej gotówki z pewnością będzie w odpowiedni sposób wykorzystany. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście mogą zaoszczędzić sporo czasu na chodzeniu po sklepach w celu zakupu wyjątkowego prezentu. Z kolei Młoda Para może sama zdecydować, na co wyda otrzymane pieniądze. Jeśli chodzi o kwiaty, to prym wiodą gotowe bukiety, po których w ciągu kilku dni nie pozostaje już nic. Zamiast takiego bukietu można zdecydować się na elegancki kwiatek doniczkowy taki jak np. storczyk, który będzie cieszyć oko nawet przez kilka lat.

 

prezenty nowożeńców

 

Co na prezent ślubny? – Zastawa stołowa i zestaw sztućców

Elegancki i uniwersalny komplet talerzy, filiżanek i sztućców przyda się nowożeńcom podczas wielu przeróżnych rodzinnych uroczystości. Podczas zakupu takiego zestawu warto jednak sprawdzić wcześniej, czy żaden element nie jest przypadkiem uszkodzony, ponieważ takie przedmioty są niezwykle delikatne. Obecnie w sklepach jest bardzo duży wybór takich kompletów, jednak najlepiej zdecydować się na taki, który idealnie będzie pasować do każdego wnętrza (najlepiej bez zdobień). Warto również zadbać o to, aby zastawa stołowa składała się z jak największej ilości poszczególnych elementów, aby mieć pewność, iż podczas rodzinnej uroczystości niczego nie zabraknie.

 

zastawa prezent dla nowożeńców

 

Nietypowe prezenty ślubne – Zabawki, szkolne przybory

Nowożeńcy bardzo często rezygnują z kwiatów i proszą gości o zakup zabawek lub pomocy naukowych, które sprawią radość tym osobom, które nie mają tyle szczęścia. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy nie tylko Młodej Pary, ale również dzieci z domu dziecka, świetlic lub szpitali, które otrzymają tak wspaniałe podarunki.

 

prezent nowożeńców

 

Prezent weselny – Czekoladowe pyszności

Kolejnym bardzo dobrym pomysłem na prezent są czekoladowe pyszności w postaci pralinek, bombonierek, a nawet figurki Młodej Pary. Obecnie istnieje wiele możliwości estetycznego zapakowania takiego prezentu, dzięki czemu będzie się on idealnie nadawać na tak podniosłą uroczystość. Świetnym pomysłem może być stworzenie bukietu z cukierków, jednak warto również postawić na bardziej wyszukane produkty, które charakteryzuje oryginalny smak oraz wygląd.

 

słodkie prezenty nowożeńców

 

Prezent z okazji ślubu – Podróż poślubna

O egzotycznej podróży poślubnej marzy zdecydowana większość nowożeńców, jednak przygotowanie ślubu i wesela pochłania tyle środków finansowych, że taki wyjazd najczęściej należy odłożyć w czasie. Później niestety okazuje się, że po drodze wyskoczy kilka nieprzewidzianych wydatków, przez co do wyjazdu w ogóle nie dochodzi. Z tego też względu mając nieograniczony budżet, warto podarować nowożeńcom w prezencie ślubnym ekskluzywną wycieczkę w wybrane przez nich miejsce. Dzięki takiej wycieczce Młoda Para będzie mogła się zrelaksować i odpocząć co po takich przeżyciach jak ślub i wesele jest niezwykle ważne.

 

podróż poślubna prezenty nowożeńców

 

Elegancki prezent na ślub – Wyposażenie mieszkania

Nowożeńcom, którzy planują zamieszkanie w nowym domu, warto podarować coś praktycznego i funkcjonalnego, co z pewnością na nowej drodze życia okaże się bardzo przydatne. Co jednak można podarować? Wśród najpopularniejszych prezentów warto wymienić przede wszystkim pralkę, zmywarkę, odkurzacz, żelazko, mikrofalówkę, nowoczesny ekspres do kawy oraz elektryczny grill. Taki prezent z pewnością będzie służył nowożeńcom przez wiele bardzo długich lat, o ile oczywiście zapłaci się za niego odpowiednią cenę.

 

prezenty dla nowożeńców

Patronem artykułu jest sklep Chocorepublica oferujący prezenty ślubne z czekolady.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *