sesja ślubna plenerowa

Sesja plenerowa czyli jak dobrze wyglądać ?

Po bardzo emocjonujących dniach oraz przeżyciach jakim był ślub i wesele nadchodzi czas na relaks czyli sesja ślubna. Jak dobrze na niej wyjść ? jak dobrze wyglądać ? Poniżej artykuł będzie poświęcony właśnie tym informacjom.

 

Sesja plenerowa jako dobra zabawa 

Dzień ślubu jest już za wami dlatego nie warto się nie potrzebnie stresować, warto pamiętać że sesja plenerowa jest tylko dla was. Fotograf który będzie z wami pracował powinien zadbać o to aby rozluźnić atmosferę. Dodatkowo fotograf który będzie prowadził sesje, był z Wami cały ślub, oraz dłuższy czas na weselu dlatego kontakt z nim powinien być luźny.

sesja ślubna w plenerze

 

Sesja ślubna w plenerze –  postawa 

Pamiętajcie o prostej postawie! Nie wiecie jak dobrze się ustawić, aby dobrze wyjść w obiektywnie ?  Zawsze potrenować możecie przed lustrem. Zdecydowanie sesję powinien ułatwić nam fotograf, który musi podpowiadać co wygląda dobrze. Pamiętajcie, że najlepsze ujęcia są tylko wtedy, gdy  zachowujecie się naturalnie. 

sesja plenerowa ślubna

 

Sesja plenerowa – pamiętajcie o uśmiechu 

Stres jest od zawsze wielkim wrogiem każdego człowieka. Przez niego zapominamy się uśmiechać, wykonujemy gwałtowne oraz nienaturalne ruchy. Jeśli macie problemy z uśmiechem, przypomnijcie sobie pierwsze wspólne chwile, pierwsze spotkania. To są tylko zdjęcia, na których jest z nami ukochana osoba, więc bez strachu.

 

sesja ślubna

Plener ślubny – Pomysły, motywy oraz klimat 

Poznaliście się w restauracji, a może na meczu Waszego ulubionego zespołu piłkarskiego? Warto wrócić do takich miejsc i właśnie tam zrobić kilka ujęć. Bardzo często teraz pary robią sesje na stadionie swojego ulubionego klubu. Również na taką sesję plenerową warto zabrać coś, co jest w waszym stylu.

sesja ślubna plener

Jeśli czytasz ten post to znaczy, że zbliża się wielkimi krokami Wasza sesja plenerowa. Pamiętaj o tym żeby się nie stresować, aby być naturalnym oraz być sobą. Zdjęcia, które będą oglądane przez Was w każdą rocznicę ślubu mają być pamiątką oraz przypominać pozytywne wspomnienia.

2 thoughts on “Sesja plenerowa czyli jak dobrze wyglądać ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *