zaskoczenie-gości

Czym zaskoczyć gości weselnych?

Udostępnij!

Jeśli Twoja rodzina lub znajomi są obecnie na etapie wesel i w sezonie mają je prawie co tydzień to zadanie nie jest łatwe, jeśli chciałabyś żeby Twoja ceremonia nie była jedną z wielu, a tą o której wszyscy w rodzinie będą jeszcze długo pamiętają to musisz dobrze przemyśleć każdy szczegół. Czym zaskoczyć gości weselnych?

Nietypowe wesele to marzenie każdej Panny Młodej, niejedna marzy o tym by ten dzień, jej dzień wyróżniał się na tle innych a ona sama pośród pozostałych Panien Młodych.

Nietypowe wesele – czym zaskoczyć gości weselnych?

  • Postaw food tracka przed wejściem z ciekawym jedzonkiem, oryginalne atrakcje na wesele to jest to – np budka z ciekawymi lodami, goframi  lub kilkoma smakami lemoniady – na upały idealne! albo przekąski wegetariańskie lub wegańskie.
  • Wybierz nietypową suknię ślubną np. dwuczęściową – zdecydowanie zostaniesz zapamiętana wśród innych Panien Młodych sezonu ślubnego 😉 .
  • Budka slow motion w holu sali – jest odpowiednikiem foto budki tylko w formie filmu i z trybem zwolnienia obrazu.
  • Oryginalny temat wesela – wesele tematyczne o wyjątkowej scenerii/ dekoracji na długo zapadnie w pamięć np. Alicja w Krainie Czarów.
  • Jeśli znacie ulubione utwory poszczególnych gości to zorganizujcie wszystko tak żeby wiedzieli że te piosenki pojawiły się nie bez przyczyny :).
  • Zdecydujcie się na nietypowe miejsce na wesele – np. zamek, sala w stylu PRL, park albo plaża
  • Oryginalne zabawy weselne w plenerze np. konkurencje typu kręgle w plenerze dla gości albo minigolf na trawie – mogą być ciekawsze niż kolejna zabawa wokół krzeseł ;).

 

Niezapomniane wesele – czym zaskoczyć gości?

Pamiętaj, że często nie chodzi o bardzo wymyślne elementy w organizacji wesela. Główna i nadrzędna zasada, która decyduje jak w oczach biesiadników wypadnie Twój dzień jest dbałość o szczegóły i gości.

Nikt nie chce być zbędnym dodatkiem imprezy i nie lubi być pominięty, dlatego podziękowania, krótka rozmowa czy playlista weselna, gdzie bierzesz pod uwagę gusta gości są równie ważne a oni mogą być miło zaskoczeni przy tak niewielkim wysiłku z Twojej strony :).

A dla Was niezapomniane wesele to jakie?

 

1 thought on “Czym zaskoczyć gości weselnych?

  1. Wiem jak ważne jest zaskakiwanie gości weselnych i wiem że sama lubię być zaskakiwana, dlatego my przygotowaliśmy specjalny stół serowy dzięki Gruner-group.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.