piosenki do teledysku ślubnego

10 niepowtarzalnych piosenek do Twojego teledysku ślubnego!

Każda z Was marzy o wzruszającym podkładzie muzycznym do teledysku ślubnego, muzyka zdziała cuda, jeśli chodzi o teledysk dla rodziców na podziękowania czy skrótowy filmik weselny, który jest już obecnie standardem proponowanym przez kamerzystę. Sprawdź jaka piosenka do teledysku ślubnego sprawi, że Twoje nagranie będzie doskonałe? Może znajdziesz tu taką, która spowoduje łzy w Twoich oczach? 

Piosenki do teledysku ślubnego – jaki wybrać styl?

Na początek zastanów się czy Twój teledysk ma być szczęśliwy, wesoły czy wzruszający, a może jedno i drugie? Postaraj się aby piosenkę do teledysku ślubnego dobrać w taki sposób, by nie było gwałtownych przejść a styl był spójny.

Piosenki do teledysku ślubnego – mój top10

Avalanche City – Love Love Love

Ingrid Michaelson – Everybody

Mike Oldfield and Bonnie Tyler – Islands

Dana Glover – It is you

Gloria Gaynor – I love you baby

Ray LaMontagne – You Are The Best Thing

Katrina & The Waves – Walking On Sunshine

Ed Sheeran – Thinking Out Loud

Jason Mraz & Colbie Caillat – Lucky

Katy Perry – Teenage Dream 

Piosenki do teledysku ślubnego

Wybór piosenki do teledysku ślubnego nie jest taki łatwy jak się wydaje ponieważ trzeba pamiętać, że jest to wybór na lata, więc ważna będzie uniwersalność i ponadczasowość utworu.
A Wy jaką piosenkę wybrałyście do teledysku ślubnego? Jeśli myślisz tez o innej pamiątce to warto przemyśleć opcję sesji narzeczeńskiej. Koniecznie sprawdź tutaj na czym to polega i jak to zorganizować żeby było ciekawie.
Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *