gadżety ślubne

8 kreatywnych pomysłów na personalizację Twojego ślubu

 Coraz bardziej popularna robi się personalizacja wszystkich gadżetów ślubnych – od ręcznie robionych zaproszeń po monogramy wyświetlane na wejściu do sali weselnej, jej suficie lub ścianach z imionami Pary Młodej. Wydaje się że obecnie bez większych przeszkód każdy element współczesnego wesela można dostosować. Osobiście uważam, że takie elementy wprowadzają klimat, potwierdzają wyjątkowość wesela i zaznaczają fakt, że jest właśnie Wasze.

Spersonalizowane gadżety ślubne

  • Spersonalizowane ciasteczka 

Stwórz swój niestandardowy stempel np. z Waszymi imionami lub data ślubu i poproś cukiernię, która będzie przygotowywać Wam ciasta żeby użyła go. Szczególnie ciekawie będzie to wyglądać na rustykalnym weselu ale nie tylko!

  • Laserowo wycinane toppery na tort weselny

Zdecydowanie nadadzą indywidualny charakter dla małego dzieła sztuki jakim jest tort!

  • Laserowo wycinane w drewnie winietki jako gadżety ślubne

Jeśli planujesz niewielkie przyjęcie weselne w rustykalnym stylu, to jest to idealny pomysł dla Ciebie! Goście będą zachwyceni drewniana winietką ze swoim imieniem :).

  • Naklejki personalizowane na wino

Gadżety ślubne w postaci niestandardowych etykiet na wino, na których będzie Wasza data ślubu z wierszykiem lub zdjęciem z pewnością będzie czymś wyjątkowym, co nada niepowtarzalnego smaku dla każdego łyka Waszego wina ;).

  • Personalizowane prezenty dla gości

Ciekawym pomysłem mogą być małe oliwy z oliwek z karnecikiem z Wasza datą ślubu lub małe miodki (polecam tez inne pomysły tutaj).

  • Gobo/ monogramy modne gadżety ślubne

Na specjalnie przygotowanej tarczy graficznej indywidualne napisy i grafiki wyświetlane np. na suficie sali weselnej lub parkiecie.

  • Indywidualne zaproszenia

Jeśli jest jakaś grafika lub napis, które wiele dla Was znaczą to wiedz, że możesz zamówić zaproszenia ślubne, które będą je zawierać! Takie gadżety ślubne maja swoją wartość sentymentalną!

  • Spersonalizowane buty ślubne

Obecnie jest wiele firm, które robią buty ślubne na zamówienie dlatego napis lub data ślubu na butach nie jest już tylko marzeniem!

 

A Wy jakie macie pomysły na personalizację gadżetów ślubnych z Waszego dnia?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *