personalizacja wesela

8 kreatywnych pomysłów na personalizację Twojego ślubu

 Coraz bardziej popularna robi się personalizacja wszystkich detali weselnych – od ręcznie robionych zaproszeń po monogramy wyświetlane na wejściu do sali weselnej, jej suficie lub ścianach z imionami Pary Młodej. Wydaje się że obecnie bez większych przeszkód każdy element współczesnego wesela można dostosować. Osobiście uważam, że takie elementy wprowadzają klimat, potwierdzają wyjątkowość wesela i potwierdzają to że jest ono właśnie Wasze.

Spersonalizowane akcesoria na Twoje wesele

  • Spersonalizowane ciasteczka

Stwórz swój niestandardowy stempel np. z Waszymi imionami lub data ślubu i poproś cukiernię, która będzie przygotowywać Wam ciasta żeby użyła go. Szczególnie ciekawie bedzie to wyglądać na rustykalnym weselu ale nie tylko!

  • Laserowo wycinane toppery na tort weselny

Zdecydowanie nadadzą indywidualny charakter dla małego dzieła sztuki jakim jest tort!

  • Laserowo wycinane w drewnie winietki

Jeśli planujesz niewielkie przyjęcie weselne w rustykalnym stylu, to jest to idealny pomysł dla Ciebie! Goście będą zachwyceni drewniana winietką ze swoim imieniem 🙂

  • Naklejki personalizowane na wino

Niestandardowe etykiety na wino, na których będzie Wasza data ślubu z wierszykiem lub zdjęciem z pewnością będzie czymś wyjątkowym, co nada niepowtarzalnego smaku dla każdego łyka Waszego wina 😉

  • Personalizowane prezenty dla gości

Ciekawym pomysłem mogą być małe oliwy z oliwek z karnecikiem z Wasza datą ślubu lub małe miodki (polecam tez inne pomysły tutaj)

  • Gobo/ monogramy 

Na specjalnie przygotowanej tarczy graficznej indywidualne napisy i grafiki wyświetlane np. na suficie sali weselnej lub parkiecie

  • Indywidualne zaproszenia

Jeśli jest jakaś grafika lub napis, które wiele dla Was znaczą to wiedz, że możesz zamówić zaproszenia ślubne, które będą je zawierać! 

  • Spersonalizowane buty ślubne

Obecnie jest wiele firm, które robią buty ślubne na zamówienie dlatego napis lub data ślubu na butach nie jest już tylko marzeniem!

 

A Wy jakie macie pomysły na personalizację Waszego dnia?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *