charytatywna loteria ślubna

Charytatywna Loteria Ślubna czyli zdrapki dla gości!

Zastanawiacie się jak podziękować swoim gościom weselnym za ich obecność ?
Jest dobry pomysł na to. Charytatywna Loteria Ślubna została zorganizowana dla młodych par, którzy lubią pomagać innym. Pomysł polega na tym aby podarować gościom zdrapkę.

Zdrapki dla gości

Zapewne słyszeliście o tym, że młodej parze daruje się totolotka, ale tutaj wszystko na odwrót. Pewnie większość kiedyś brała udział w jakiejś loterii i pamięta to uczucie kiedy szybko zdrapuje się los, aby zobaczyć czy coś cię udało wygrać, a jakie emocje kiedy jest wygrana. Takie właśnie też emocje towarzysza gościom na weselu kiedy oni dostaną taki upominek, wszyscy zaczynają zdrapywać, a potem chcą dowiedzieć się kto właśnie miał tego szczęśliwego losa i jaką nagrodę dostał. Te emocje są nie powtarzalne.

Losy są różnych wzorów i kolorów i są robione specjalnie na Twoje wesele, więc można zamówić losy w stylu całej uroczystości.

Fantowa Loteria ślubna

Całkowity dochód z Fantowej Loterii Ślubnej przeznaczony jest na Fundusz św. Brata Alberta,
z którego finansowane są placówki wsparcia dziennego, prowadzone od blisko 30 lat przy lubelskich parafiach przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo oraz na stypendia dla młodzieży realizującej program wychowawczy Akademia Młodzieżowa. Fundacja jako jedyna prowadzi tego typu loterię.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.loteriaslubna.pl oraz na facebook’u: https://www.facebook.com/loteriaslubna/, w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: kontakt@loteriaslubna.pl

 

Pomysły na prezenty dla gości znajdziesz tutaj

2 thoughts on “Charytatywna Loteria Ślubna czyli zdrapki dla gości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *