koki-na-wesele

Najpiękniejsze koki na wesele

Wesele to czas, kiedy każda Panna Młoda chce i potrzebuje się poczuć wyjątkowo. Dopełnieniem każdej kreacji ślubnej jest fryzura a od zawsze prym wiodą koki ślubne. Dlatego jeśli szukasz idealnego koka na wesele, to sprawdź nasze propozycje!

Koki na wesele

Każda z Was pewnie rozmyśla nad tym jaką fryzurę wybrać na dzień ślubu. Zdecydowanie warto to przemyśleć już dużo wcześniej, po to by umówić wizytę u wybranej fryzjerki na próbną fryzurę. Podczas poszukiwań upragnionego uczesania nie zapominaj, że całość wyglądu Panny Młodej powinna być dopasowana do siebie, uczesanie musi stylem odpowiadać sukni ślubnej i jej krojowi. Pamiętaj, że kok ślubny jest bardzo eleganckim i klasycznym upięciem na ten wyjątkowy dzień, dlatego jego wybór zawsze będzie trafiony.

Koki na wesele – tutorial na  Youtube

Poniżej zobaczycie krótki tutorial, gdzie możecie się dokładnie przyjrzeć jak się upina koki na wesele krok po kroku. Wbrew pozorom ten rodzaj fryzury nie wymaga wiele wysiłku!

Koki weselne – inspiracje

kok na wesele

kok koki weselne

koki ślubne

kok_weselny

Zobacz także:

Fryzury ślubne z grzywką

Fryzura grecka na ślub

Fryzury ślubne na długie i krótkie włosy

 

2 thoughts on “Najpiękniejsze koki na wesele

  1. Moim zdaniem kok to super wybór na ślub i wesele! Nie dość, że prezentuje się ładnie i elegancko ale jest także o wiele wygodniejszy niż rozpuszczona fryzura 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *