koki-na-wesele

Najpiękniejsze koki na wesele

Udostępnij!

Wesele to czas, kiedy każda Panna Młoda chce i potrzebuje się poczuć wyjątkowo. Dopełnieniem każdej kreacji ślubnej jest fryzura a od zawsze prym wiodą koki ślubne. Dlatego jeśli szukasz idealnego koka na wesele to sprawdź nasze propozycje!

Koki na wesele

Każda z Was pewnie rozmyśla nad tym jaką fryzurę wybrać na dzień ślubu. Zdecydowanie warto to przemyśleć już dużo wcześniej, po to by umówić wizytę u wybranej fryzjerki na próbną fryzurę. Podczas poszukiwań upragnionego uczesania nie zapominaj, że całość wyglądu Panny Młodej powinna być dopasowana do siebie, uczesanie musi stylem odpowiadać sukni ślubnej i jej krojowi. Pamiętaj, że kok ślubny jest bardzo eleganckim i klasycznym upięciem na ten wyjątkowy dzień, dlatego jego wybór zawsze będzie trafiony.

Koki na wesele Youtube

Poniżej zobaczycie krótki tutorial, gdzie możecie się dokładnie przyjrzeć jak się upina koki na wesele krok po kroku. Wbrew pozorom ten rodzaj fryzury nie wymaga wiele wysiłku!

Koki weselne – inspiracje

 2 thoughts on “Najpiękniejsze koki na wesele

  1. Moim zdaniem kok to super wybór na ślub i wesele! Nie dość, że prezentuje się ładnie i elegancko ale jest także o wiele wygodniejszy niż rozpuszczona fryzura 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.