luźne upięcia włosów

Luźne upięcia włosów na Twój ślub!

Marzysz o luźnym upięciu włosów na swój ślub? Zastanawiasz się jakie będzie do Ciebie pasowało i czy całość stylizacji będzie spójna? Zobacz koniecznie nasze propozycje i wybierz coś dla siebie!

Luźne upięcia włosów

Luźne upięcia ślubne są bardzo dziewczęce i kojarzą się z muśnięciem ich przez wiatr. Jest to idealne rozwiązanie dla rzadkich jak i gęstych włosów. Jeśli cenisz sobie dziewczęcy look na ślubie to ten rodzaj stylizacji jest zdecydowanie dla Ciebie!

Luźne upięcia włosów – dobry fryzjer to podstawa

Wybierając fryzurę na wesele pamiętaj żeby sie skonsultować z fryzjerem poniewaz musi on uwzględnić typ, długość i gęstość włosów, ale także styl oraz fason sukni ślubnej. Zdecydowanie nadal na topie jest naturalność, więc o tym nie zpominaj! 😉

luźne upięcia włosów na ślub

Luźne upięcia ślubne – czy to dobre rozwiązanie?

Nie zapominaj, że fryzura musi Ci służyć całą noc więc im będzie luźniej upięta, tym mniej trwała ;). Warto wzięć pod uwagę przy jej wyborze również aspekt praktyczny, aby ciągłe poprawianie włosów nie zepsuło Ci imprezy!

luźne upięcia wlosów na slub

Luźne upięcia włosów na wesele

Wybór fryzury na ślub nie jest prosty, bardzo ciężko jest dobrać tą najlepszą opcję, dlatego sprawdź na fryzurze próbnej ze swoim stylistą czy to luźne upięcie włosów na wesele będzie dla Ciebie najlepsze i dopasowane do rodzaju Twoich włosów.

Jeśli potrzebujesz więcej porad w zakresie fryzur ślubnych zajrzyj tutaj.

Luźna upięcia włosów na wesele – inspiracje

A Ty na jaką fryzurę się zdecydowałaś w dniu swojego ślubu?

Zobacz także:

12 wyjątkowych piosenek na wjazd tortu weselnego

Ślub bez świadków

Obowiązki świadkowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *