suknie ślubne koronkowe

Suknie ślubne koronkowe – nasze top5!

Rozpoczęłaś właśnie poszukiwania sukien ślubnych i już zaczynasz się gubić, bo nie wiesz jaki rodzaj sukienki wybrać? Przemyśl dobrze swój wybór i zastanów sie na jakich elementach Ci zależy. Wiadomo, że chcesz aby ta suknia zachwyciła każdego gościa i żebyś czuła się w niej pięknie i komfortowo. Może to właśnie koronkowa suknia ślubna spełni wszystkie Twoje oczekiwania? 

Suknie ślubne koronkowe czyli jeden z wielu wyborów

Panny Młode często wybierają koronkowe suknie ślubne ponieważ są bardzo kobiece i romantyczne. Często koronka jest tak elegancka i misternie zdobiona, ża nadaje charakteru sukni ślubnej, którego bez niej by nie było. Obecnie nie ma salonu bez koronkowych sukien ślubnych. Zdecydowanie straciłby klientki ;), dlatego wybierając się w jakieś miejsce w ciemno nie obawiaj się, że nie posiadają takiego asortymentu!

Koniecznie sprawdź też nasz artykuł o sukniach ślubnych z długim rękawem oraz wpis o seksownych sukniach ślubnych!

koronkowe suknie ślubne

Suknie ślubne koronkowe – historia koronki

Dawniej koronką wykańczano tylko rękawy, obecnie mamy suknie lub inne ubrania uszyte z niej całkowicie. Koronkowa moda miała swój początek we Włoszech w XVI wieku, od tamtego czasu koronkowe wykończenia są uważane jako must have eleganckich strojów i do dziś królują na wybiegach. Wielka inspiratorką tej mody była przede wszystkim Brigitte Bardot, która zainspirowała wszystkich swoją kreacją w filmie „Czy chciałby Pan ze mną zatańczyć?”. To jej zawdzięczamy tak subtelne i zmysłowe koronkowe suknie.

koronkowe suknie

Suknie ślubne koronkowe – ile kosztuje?

Tutaj przekrój cenowy jest bardzo duży, pamiętaj że suknie które znajdziesz w zakresie cenowym 1800 zł – 2500 zł, to nie sa suknie z prawdziwa koronką a raczej materiałem ją imitującym często mocno drapia i uwierają co może nie być optymalnym rozwiązaniem na całonocną imprezę życia. Suknie z pradziwą koronką to koszt w granicach 3500 zł, 5000 zł i więcej.

Sukienki ślubne koronkowe – dla kogo pasują?

Koronkowe suknie są praktycznie zawsze modne, a w niektórych sezonach nawet bardziej niż zwykle. Jest to moda ponadczasowa, która zdecydowanie pasuje do każdej Panny Młodej, ponieważ jest nadzwyczaj uniwersalna. Koronkową suknię ślubną możesz znaleźć w różnych odsłonach od boho zwiewnych, subtelnych sukien po bogato zdobione księżniczki. Wybór jest bardzo bogaty i na pewno coś dla siebie znajdziesz, jeśli zależy Ci na motywie koronki.

A jaka jest Wasza koronkowa suknia ślubna?

Suknia ślubna z koronką – nasze top 5

suknia ślubna koronka

suknia ślubna koronka

suknia z koronką

suknia koronkowa na ślub

suknia ślubna koronka

Zobacz także:

Czy warto wybrać używaną suknię ślubną?

Sukienka w stylu greckim – komu pasuje?

Suknia ślubna retro

2 thoughts on “Suknie ślubne koronkowe – nasze top5!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *