trendy ślubne 2020

12 gorących trendów ślubnych 2020

Trendy ślubne to gorący temat, który zawsze porusza. Sporo osób chce wiedzieć co będzie modne w danym roku ponieważ pragną urządzić swoje wesele zgodnie z najnowszymi trendami. Nie zawsze jest to łatwe, bo często najnowsza moda nie należy do najtańszych, ale spróbujmy sprawdzić co w tym roku będzie weselnym “must have”?

Trendy ślubne 2020

Głównym trendem ślubnym w tym roku zdecydowanie będzie indywidualizm i planowanie wesela pod siebie. Goście mają już dość serii nudnych takich samych wesel w sezonie, więc Pary Młode wychodząc na przeciw oczekiwaniom planują coraz więcej innych, spersonalizowanych elementów.

Ślubne trendy w 2020 roku. O czym pamiętać?

Ekologiczne wesela 

Dbanie o środowisko nawet podczas organizacji wesela? Dlaczego nie! W 2020 będzie to jeden z wiodących trendów, coraz częściej interesujemy się tym co się dzieje z nasza planetą, dlaczego więc nie zrobić tego nawet podczas własnego wesela? Jeśli kochasz zwierzaki i nasza planetę to zamiast kwiatów możesz poprosić o zbiórkę na Amazonię czy misie koala lub inną sytuację ratującą naszą planetę. Odchodzimy od fajerwerków które również szkodliwe są dla środowiska a zwierzaki się ich boją. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich wyborów. Oczywiście zrezygnowanie z plastikowych słomek czy dodatków w dekoracji to będzie standard przy takich weselach.

slubne trendy  1024x695 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

Długa celebracja wesel

Coraz częściej Pary Młode decydują się na świętowanie przez kilka dni. Wesela dwu a nawet trzydniowe nie są już niczym nowym. Młodzi urządzają już nie tylko wesele ale i poprawiny a często też ogniska i grille dla znajomych i przyjaciół. W 2020 roku ten trend będzie jeszcze silniejszy!

trend slubny celebracja 1024x682 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

Kolory będą trendem tego roku

Intensywne kolory w dekoracji i dodatkach będą must have tego roku. Odchodzi się już od całych białych wesel. Teraz modne będą kolory i wyszywane wzory. Idealnym dodatkiem będą też aksamity, dodające szyku i elegancji.

Haftowane suknie ślubne

Wydaje że już były? Teraz wkroczą w nowej odsłonie i będzie ich jeszcze więcej!

haftowane suknie slubne 1024x683 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

Mniejsze wesela

Już nie będzie modne urządzanie wesela na 400 lub 300 osób. Coraz większą uwagą będą się cieszyć mniejsze wesela w gronie rodziny i przyjaciół.

mniejsze wesela 1024x731 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

Degustacja oliwy z oliwek z chlebkiem lub degustacja ciekawych win

Nowe punkty rozrywki dla gości, jeśli robisz wesele tematyczne albo chcesz po prostu zrobić coś innego, to taka degustacja może być ciekawym pomysłem.

trend slubny degustacja 1024x682 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

Personalizacja ślubu i wesela

To trend ślubny, który był i nadal mocno będzie się utrzymywał, bo przecież indywidualne akcenty i historia Pary Młodej tworzą klimat i wesele.

trend slubny personalizacja 1024x678 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

Druhny w nieoczywistych i ciekawych strojach

Druhny w białych kombinezonach i garniturach to świetny pomysł, na który w tym roku będzie coraz częściej decydować się Panna Młoda. Takie stroje i wszystkie inne, które odchodzą od zwyczaju identycznych sukienek będą królować w 2020 roku.

trend slubny druhny rozne 1024x683 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

 

Dodatkowe menu wegańskie i wegetariańskie

Coraz częściej Młodzi myślą o potrzebach gości również i w tym roku wyjdą tym potrzebom na przeciw.

trend slubny wege 1024x682 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

Kolor roku Pantone

Klasyczny niebieski jest pięknym kolorem, który w tym roku również będzie królował w dekoracji weselnej. Zobacz go tutaj.

Suszone kwiaty

Suszone kwiaty w tym roku będą pomieszane z żywymi w bukietach oraz w dekoracji sali lub Kościoła.

trend slubny 1024x683 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

Samoobsługowe bary z piwem lub innymi trunkami

trend slubny bar 1024x682 - 12 gorących trendów ślubnych 2020

Trendy ślubne czyli jak podejść do tego wszystkiego z głową i dowiedzieć się czego oczekujesz od swojego dnia ślubu?

Jeszcze nie wiesz jak powinno wyglądać Twoje wesele i czego chcesz? Jest fajny na to sposób zamknij oczy i wyobraź sobie jak Twoi goście wchodzą na wesele… Co tam widzisz? Co zapada Ci w pamięć? Co sobie wyobrażasz? Koniecznie to przemyśl i zrealizuj :).

Zapraszam też na wpisy:

Stoły okrągłe czy prostokątne?

Dekoracja domu na wesele

1 thought on “12 gorących trendów ślubnych 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *