trendy suknie ślubne 2023

9 trendów ślubnych 2023. Zobacz jakie suknie ślubne będą modne!

Jak co roku sprawdzamy trendy mody ślubnej na nowy rok, dlatego i w tym przygotowałam dla Was zestawienie najgorętszych trendów 2023 roku. Dużo nowoczesności – suknie mini, kolorowe suknie oraz stylowe dodatki to topowe pomysły na ten rok. Obecnie mamy na rynku więcej stylów, które zaspokajają wymagania Młodych Par.

Trendy mody ślubnej 2023

 

  • Przezroczyste tkaniny – Projektanci w swoich kolekcjach wiosna 2023 posiadają bardzo odważne kreacje, prześwitujące tkaniny a na nich kryształowe ozdoby możecie zauważyć w projektach Dany Harel, Gali Lahav czy Miry Zwillinger. 

przezroczyste suknie ślubne 2023

  • Asymetryczne dekolty – Dekolty to zawsze trend, na który co sezon warto zwrócić uwagę. Tutaj zawsze widać zmiany, a w tym roku króluje asymetria. W kolekcjach Anne Barge, THEI czy Romona Keveža znajdziecie właśnie takie rozwiązania, jeśli poszukujecie ciekawego dekoltu swojej sukni.

asymetryczne dekolty 2023

  • Golfy i pół golfy w sukniach ślubnych – z koronki, tiulu i innych materiałów znajdziecie je w projektach Anne Barge, Ines by Ines Di Santo i Madeline Gardner Signature.

suknia ślubna z golfem 2023

 

  • Dwuczęściowe suknie ślubne – w ostatnich latach można było zaobserwować zmianę w modzie ślubnej i zachowaniach Panien Młodych. Większość z nich wybierała bardziej nowoczesne projekty, zamiast typowej sukni balowej. Dlatego projektanci wyszli na przeciw projektując suknie 2 w 1, które zaraz po przysiędze mogą zamienić się w bardziej wygodną i mniej obszerną wersję stworzoną z myślą o Pannie Młodej na imprezie czy to w sali czy w plenerze.

dwuczęściowa suknia ślubna 2023

  • Przede wszystkim kolor – niebieski stał się nowym różowym! Niebieskie suknie ślubne będą pasowały na każdą uroczystość ślubną.

niebieskie suknie ślubne

  • suknie mini – projektanci z myślą o nowoczesnych Pannach Młodych, które nie boją się odsłonić ciała, zaproponowali suknie ślubne minówki!
  • Suknia balowa jest ponadczasowa – nadal jest zapotrzebowanie na obszerne suknie ślubne, więc projektanci z nich nie rezygnują. Najciekawsze modele możecie zobaczyć u Hermiony de Pauli, Elie Saab czy Monique Lhuillier. 

suknia balowa 2023

 

  • Kokardki – mini kokardki w różnych projektach przemyciło wielu projektantów, więc jeśli chcesz być modną Panną Młodą to wybierz koniecznie suknie ślubną z kokardą!

suknia ślubna z kokardą 2023

  • Obszerne haftowane motywy kwiatowe – możecie je znaleźć w kolekcji wiosna 2023

motywy kwiatowe w sukni ślubnej

Zobacz też:

Dlaczego styczeń to najlepszy miesiąc na zakup sukni ślubnej?

Koronkowe suknie ślubne – nasze top5

Jaka sukienka będzie odpowiednia na ślub cywilny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *