oświadczyny

Jak się oświadczyć? Kilka pomysłów na oryginalne oświadczyny

Moment oświadczyn powinien być niezapomnianym przeżyciem – i to zarówno dla mężczyzny, jak i jego wybranki. Dlatego często panowie stają na rzęsach, aby przyszła narzeczona zapamiętała tę chwilę do końca życia i bez wahania zgodziła się przyjąć pierścionek zaręczynowy. Co zrobić, aby mieć wyjątkowe wspomnienia z tego dnia? Jak zaplanować scenariusz oświadczyn? Oto kilka rad dla panów, którzy zamierzają poprosić o rękę swoją drugą połówkę!

Odpowiedni moment na zaręczyny – kiedy

Czujesz, że znalazłeś kobietę, z która chcesz spędzić resztę życia? Macie wspólne plany, marzenia, wyznajecie te same wartości? Przekonałeś się, że zawsze możesz liczyć na swoją wybrankę? Oznacza to, że jesteś gotowy na to, aby się oświadczyć.

Dlatego zadbaj o odpowiednią atmosferę, uklęknij i zapytaj swoją przyszłą narzeczoną, czy chciałaby zostać twoją żoną. Zastanów się, kiedy się oświadczysz – może to być rocznica waszego pierwszego spotkania, urodziny drugiej połówki lub walentynki. Wybór należy do ciebie!

Klasyczne pomysły na oświadczyny

Oboje lubicie chodzić do eleganckich restauracji i pić dobre wino? Twoja wybranka uwielbia dostawać róże i wzruszają ją zaręczyny niczym z hollywoodzkich produkcji? W takim razie, jeśli chcesz spełnić marzenia swojej wybranki, wybierz jej ulubioną knajpkę, dowiedz się, jaki nosi rozmiar pierścionka. Pamiętaj o tym, aby wcześniej zarezerwować stolik, kupić kwiaty i poinformować obsługę lokalu, że chcesz oświadczyć się partnerce. Być może uda się wtedy, aby włączyli oni waszą ulubioną piosenkę – będzie to najlepsze tło do zadania tego najważniejszego pytania.

oryginalne oświadczyny

Oświadczyny na wyjeździe

W tym roku jedziecie w tropiki, a ty już od dłuższego czasu myślisz, jak zorganizować niezapomniane zaręczyny? Podczas urlopu będziecie celebrowali wspólną pasję i wędrowali po górskich szlakach? A może spędzacie lato nad morzem? W takim razie masz gotowy pomysł na oświadczyny.

Oświadcz się na egzotycznej plaży, przy zachodzie słońca, kiedy zdobędziecie górski szczyt. Nie zapomnij, aby spakować do walizki pierścionek zaręczynowy!

Pomysł na romantyczne oświadczyny

Wyjątkowe zaręczyny to nie tylko takie, które odbywają się na tle egzotycznej scenerii. Jeśli twoja wybranka jest urodzoną romantyczką, oświadcz się w domowym zaciszu, w kameralnej atmosferze. Takie zaręczyny powinna poprzedzać romantyczna kolacja, którą sam przygotujesz. Wręcz ukochanej pierścionek, który jest rodzinną pamiątką lub wybierz dla niej ręcznie wykonaną, luksusową biżuterię.

Pomysły na oświadczyny dla miłośników mocnych wrażeń

Ty i Twoja druga połówka lubicie adrenalinę? W takim razie zorganizuj nietypowe oświadczyny! Zaplanuj wspólny skok na bungee, po którym wręczysz wybrance bukiet kwiatów i włożysz jej pierścionek na serdeczny palec. Miłośniczce mocnych wrażeń przypadną do gustu także zaręczyny w przestworzach – dlatego pomyśl o tym, aby zorganizować romantyczny lot balonem i wtedy zadaj jej to ważne pytanie.

oświadczyny specjalne

Pomysły na miejsce na oświadczyn

Zaręczyny to wyjątkowy moment w waszym życiu, dlatego sprawdzą się zarówno tradycyjne, jak i oryginalne pomysły na ten wyjątkowy wieczór – wszystko zależy od waszych osobowości. Możesz poprosić swoją wybrankę o rękę:

  • podczas koncertu jej ulubionej kapeli;
  • w gronie rodziny – np. w czasie świąt, uroczystej kolacji;
  • w knajpie, w której byliście na pierwszej randce;
  • w kinie – być może uda ci się zarezerwować salę i stworzyć film, na którym będziesz wyznawał miłość przyszłej narzeczonej. To niezwykle oryginalny, wyjątkowy pomysł na zaręczyny!

O czym pamiętać podczas oświadczyn?

Chcąc się oświadczyć – na łonie natury, w restauracji, w gronie bliskich – pamiętaj o tym, aby być szczerym. Nie używaj wyszukanych słów – mów prosto z serca o swoich uczuciach. Niezależnie, jaki pomysł na zaręczyny zrealizujesz, miej przy sobie bukiet ulubionych kwiatów wybranki i pierścionek zaręczynowy. Najlepiej sprawdzi się model ręcznie robiony, z efektownym kamieniem i ze złota wysokiej próby. Taką biżuterię znajdziesz w renomowanym Domu Jubilerskim A&A.

Dobry pomysł i plan to klucz do tego, aby moment zaręczyn był niezwykle romantyczny – kiedy uklękniesz i zapytasz się ukochanej, czy zostanie twoją żoną, na pewno usłyszysz długo wyczekiwane słowo „tak”.

Zobacz także:

Test zgodności dla par – czy na pewno do siebie pasujecie?

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie zaręczynowe?

Najlepsza pamiątka ze ślubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *