filmy świąteczne Netflix

Filmy świąteczne na Netflix. TOP5 filmów, o których długo nie zapomnisz!

Chyba każdy, kto kocha święta uwielbia też filmy świąteczne. Nic tak nie wprowadza w świąteczny klimat jak świąteczne filmy i komedie romantyczne z choinką i jemiołą w tle. Polecam rytuał oglądania świątecznych filmów w każde święta całą rodziną!

Filmy świąteczne na Netflix ze ślubem w tle i nie tylko

  • Facet na święta

Fantastyczna propozycja dla par i singli. Zmęczona uszczypliwymi komentarzami rodziny odnośnie braku męża i dzieci Johanne wpada na pomysł, aby jak najszybciej znaleźć partnera, którego przedstawiłaby rodzinie na święta. Propozycja o tyle fajna, że jest to mini serial z krótkimi 30 minutowymi odcinkami, które można oglądać przez całe święta! 🙂 Są tu 2 sezony po 6 odcinków. Serial już skończony.

świąteczne filmy netflix

  • Zamiana z księżniczką

Cukierniczka jedzie na zawody, których ma pokazać swój talent do wypieków. Na miejscu okazuje się, że poznaje swojego sobowtóra i postanawiają zamienić się miejscami. Najlepsze jest to, że dziewczyna która wygląda jak ona szykuje się właśnie do ślubu. Film trwa 1 h 42 minuty więc jest to propozycja na jeden wieczór.

  • Randki od święta

Święta to często czas męki dla singli jednak pewna para znalazła sposób jak poradzić sobie z męczącymi rodzinkami. Sprawdźcie jaki mieli pomysł! Film trwa 1h 44 min, więc spokojnie na wigilijny wieczór 🙂

romantyczne świąteczne filmy na netflix

  • Wigilijne wesele

Pewien detektyw wywraca do góry nogami świat konsultantki ślubnej, przeszkadzając jej w ten sposób w realizacji sporego projektu. Jak potoczą się ich losy? Film trwa 1h 26 min.

  • Miłosna pułapka

Pewna dziennikarka poznaje wymarzonego faceta. Spontanicznie postanawia do niego lecieć na święta a na miejscu okazuje się, że jego profil był fałszywy. Co zostanie z ich znajomości? Czy zostanie u niego czy zawróci pierwszym samolotem? Zobaczcie sami! Bardzo ciepły i pogodny film pokazujący jak bardzo ludzie patrzą na kogoś przez pryzmat jego wyglądu zapominając o tym co najważniejsze. Film trwa 1h 46 min.

 

Zobacz także:

Jak uwieść faceta? 11 technik na skuteczny podryw

Wypalenie w związku. 5 oznak, że się odkochałaś

Manipulacja emocjonalna w związku. 5 oznak, że on Toba manipuluje

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *