jak uwieść faceta przez smsy

Jak uwieść faceta? 11 technik na skuteczny podryw

Jak uwieść faceta? To w rzeczywistości mnie musi być tak ciężkie zadanie. Liczy się przede wszystkim rozmowa, bo to ona decyduje o tym czy ktoś się Tobą zainteresuje czy sobie odpuści i będzie szukał dalej.

Sztuka uwodzenia dotyczy przede wszystkim kobiet, mężczyźni walczą o kobietę ale to ona ostatecznie daje sygnały czy jest zainteresowana danym mężczyzną czy totalnie nie. Dla niektórych osób poznawanie innych, umawianie się na randki, spotkania towarzyskie itp jest czymś oczywistym co przychodzi z łatwością a dla innych jest to tylko pasmo stresu, problemów i trudności nie do przezwyciężenia.

jak uwieść faceta dotykiem

Jak uwieść faceta słowami w 5 minut? 

 • Przede wszystkim pamiętaj o pewności siebie, to ona tu gra główną rolę. Wbrew pozorom mężczyźni kochają pewne siebie kobiety bo je intrygują. Mają z nimi wiele tematów do rozmów, flirtują z nimi i prowokują a to jest coś co ich zwyczajnie kręci!
 • Pamiętaj że flirt i pewność siebie to nie przechwałki i wywyższanie się, to przede wszystkim zabawa i niedopowiedzenia. 
 • Najważniejszym błędem wielu kobiet jest z góry nastawianie się na związek. Traktowanie każdego spotkania z mężczyzną jako potencjalnej randki zamiast zwykłego spotkania na którym mają się zwyczajnie dobrze bawić, nawet jak z kumpelą. Pamiętaj takie nastawienie bardzo dużo ułatwia, przede wszystkim nie grasz nikogo tylko jesteś sobą. Po drugie nie stresujesz się tylko czerpiesz z tego czasu wszystko co najlepsze. Mężczyzna też nie widzi w Tobie desperatki a Twoja pewność siebie jest naturalna.
 • Podczas rozmowy patrz mu prosto w oczy (oczywiście nie zbyt nachalnie ;)), nawiązuj kontakt wzrokowy nie oglądaj otoczenia tylko patrz na niego, będzie wiedział że jesteś też zainteresowana tym co mówi. Mężczyznom na tym zależy żeby kobieta ich słuchała i podziwiała.
 • Jak uwieść faceta gestem? Uśmiechaj się! Badania dowiodły że mężczyźni zawsze wybierają uśmiechnięte kobiety. Nie chodzi tu o nerwowe chichotanie czy rażący głośny śmiech tylko o zwyczajną pogodę ducha i uśmiech. Takie osoby przyciągają.

jak uwieść faceta przez smsy

 • Jak jeszcze można uwieść mężczyznę gestem? Dotknij niby przypadkiem podczas rozmowy jego ramienia, baw się włosami, przegryzaj wargę, pochylaj się w jego stronę (pamiętaj przyjmuje się, że 45 cm to taka strefa intymności każdego człowieka, nie przekraczaj jej na początku relacji). To wszystko na mężczyzn działa!
 • Mów wyraźnie swoje zdanie, nie przytakuj jeśli w czymś się nie zgadzasz. Przedstaw kulturalnie swój sposób widzenia konkretnej sprawy. Mężczyźni nie lubią gdy kobieta we wszystkim się  z nimi zgadza ponieważ nie stanowi ona dla nich żadnego wyzwania.
 • Skomplementuj go! Oczywiście nie non stop bo będzie to wyglądać nienaturalnie ale jeśli pochwali Ci się że np. gra w tenisa to pochwal go, powiedz że to super że uprawia sport, jeśli nie znasz się na tym sporcie to powiedz o tym i poproś żeby Ci powiedział o nim coś więcej albo żeby Cię nauczył (wtedy masz juz gotową kolejną randkę)

jak uwieść faceta dotykiem

Jak uwieść faceta i go nie odstraszyć? 

 • Daj mu dojść do słowa. Słowotok to najgorsze co możesz zrobić. Mężczyźni nie lubią kobiet, które prowadzą monolog lub takich z którymi panuje grobowa cisza. Czyli umiar to metoda jak we wszystkim. Masz z tym problem i wiesz że jesteś bardzo gadatliwą osobą? Zastosuj zasadę 5 sekund. Po tym jak tylko będziesz chciała coś powiedzieć policz do 5 i zobacz bo może on w tym czasie będzie chciał coś powiedzieć i w ten sposób dasz mu szansę.
 • Zadbaj o swój wygląd. Mężczyźni to wzrokowcy. Dlatego o podstawach typu makijaż czy schludna fryzura nie będę wspominać ale warto nie popełniać błędu i nie zakładać od razu głębokich dekoltów. Mniej znaczy więcej!
 • Według badań czerwony kolor ubrań zwraca uwagę, ale na pierwsze spotkanie czerwona sukienka może być zbyt odważna. Możesz spróbować z czerwonymi dodatkami np. czerwone szpilki, pomadka, opasa do włosów.

jak uwieść faceta w 5 minut?

Jak uwieść faceta przez smsy?

 • nie pisz do niego od razu po spotkaniu
 • niech poczeka trochę na Twoją odpowiedź, nawet dzień lub dwa
 • stosuj niedopowiedzenia
 • napisz, że właśnie jesteś na spotkaniu ze znajomymi lub że właśnie brałaś kąpiel (działaj na wyobraźnię niewinnymi informacjami 🙂

Zobacz także:

7 Pomysłów na jesienną randkę

Co robi facet gdy mu się podobasz? 16 sygnałów

Quiz dla par. Czyli jak dobrze znasz swojego partnera?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *