upominki dla gości

Jakie upominki dla gości weselnych wybrać?

Organizacja przyjęcia weselnego nie jest łatwym zadaniem, gdyż trzeba zadbać o wiele ważnych elementów. Jednym z nich są upominki dla gości weselnych, które są wręczane w ramach podziękowania za przybycie na przyjęcie. Jakie upominki wybrać i czym się kierować podczas ich wyboru?

Personalizowane upominki dla gości weselnych

Personalizowane upominki są wyjątkowe i mogą stanowić doskonałą pamiątkę tego pięknego dnia. Zastanawiając się nad tym, jakie prezenty wręczyć swoim gościom, weź pod uwagę przede wszystkim charakter przyjęcia, a także uniwersalność poszczególnych rozwiązań. Dobrym wyborem mogą okazać się magnesy ceramiczne, magnesy na plastrze brzozy, buteleczki ze specjalnym nadrukiem, wykonanym bezpośrednio na szkle i dobrym trunkiem w środku. Upominki dla gości weselnych zamówisz między innymi w kategorii https://pracowniatadam.pl/podziekowania-dla-gosci-weselnych Pracowni Kreatywnej TADAM. Ciekawym wyborem mogą okazać się także słodkie upominki w postaci miodków lub krówek. W tym wypadku ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia. Drobny gest w postaci upominku, z pewnością zostanie doceniony przez gości. Jest to wyraz wdzięczności za przybycie i wyrażenie tego, że zaproszone osoby są dla Ciebie ważne.

upominek dla gościa

Dostarcz gościom weselnym niezapomnianych wrażeń

Oprócz drobnych upominków możesz zdecydować się też na zorganizowanie dla gości weselnych ciekawych warsztatów, degustacji, pokazu barmańskiego, czy innych atrakcji, które pozostaną w ich pamięci na bardzo długi czas. Przygotuj strefę relaksu z wygodnymi kanapami, poduszkami i kocami gdzie goście będą mogli  odpocząć od tańca i spokojne porozmawiać z dala od zgiełku imprezy.

upominki dla gości

Decydując się na personalizowane upominki dla gości, pamiętaj, aby zamówić je z wyprzedzeniem, aby na pewno dotarły na czas. Prezenty dopasuj do pozostałych dekoracji i akcesoriów weselnych, powinny dobrze współgrać między innymi z zaproszeniami ślubnymi, winietkami, etykietami, czy księgą gości. Kluczem do wyboru upominków dla gości weselnych jest ich personalizacja i dbałość o to, aby odzwierciedlały osobowość i styl pary młodej. Powinny być dopasowane wzornictwem także do pozostałych dekoracji weselnych. 

Zapraszam również:

Jakie kwiaty wybrać na wiosenny bukiet ślubny?

10 niesamowitych podziekowań na wiosenny ślub

Podziękowania dla rodziców – pomysły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *