koronawirus i odwołanie wesela co zrobić?

Koronawirus, odwołane wesele i co dalej?

Na tą chwilę wszystkie Panny Młode przejmują się sytuacją na świecie i w Polsce, ponieważ nikt nie podejrzewał że przyjdzie coś tak poważnego do nas i uderzy również w branżę ślubną. Niestety stało się, wiele z Was odwołało wesela nie tylko te z kwietnia czy końcówki marca ale też z maja, czerwca czy lipca. Niektórym te terminy mogą się wydawać odległe ale przy obecnym stanie rzeczy lepiej  zastanowić się trzy razy. Pytanie co teraz?

Koronawirus w Polsce

Już na ten moment wiele branż zaczyna mieć problem gastronomiczna, kosmetyczna i to dopiero początek za kilka miesięcy może być gorzej dlatego rezygnując z wesela w tym czasie pomyśmy co można zrobić żeby Ci ludzie nie stracili pracy czy zarobku w perspektywie czasu. Wiadomo że na ten moment musimy się powstrzymać od organizacji wesela w najbliższych miesiącach ale pomyślmy o tym co będzie później.

Koronawirus a branża ślubna

Panny Młode rozpaczają, bo wiel zaplanowało śluby na 3 lata wcześniej, miało być wszystko dopięte na ostatni guzik a się sypie. Oczywiście zrozumiałe są w tej sytuacji nerwy ale pamiętajmy że nasze zdrowie i naszych najbliższych jest najważniejsze.

Koronawirus a wesele i ślub – co zrobić?

Mamy dla Was kilka rozwiązań, wiadomo że nie będą one idealne i dla każdego ale może w tej sytuacji spróbujmy być wszyscy bardziej otwarci?

  • nie rezygnuj całkowicie z wesela spróbuj je przesunąć na inny termin
  • przesuwając termin wiadomo, że lato 2021 będzie już zajęte ale przemyśl inne dni tygodnia piątek a może nawet czwartek? Cena będzie pewnie zachęcająca a Wy nie stracicie kolejnych lat na czekanie
  • zorganizujcie sam ślub w wybranym już wcześniej terminie dla rodziców, rodzeństwa i świadków z obiadem w domu, za rok odnówcie śluby i zorganizujcie imprezę!
  • Pamiętaj nawet jeśli macie imprezę w czerwcu czy lipcu, to warto rozważyć przeniesienie na przyszły rok, gdyż nie wiadomo jak będą wyglądać kolejne miesiące a czasem lepiej mieć spokój ducha.
  • Nie zapomnij też, że im szybciej zadziałasz tym masz większą szanse na lepszy termin, ponieważ wiele Par Młodych jest w tej samej sytuacji co Ty i też będą poszukiwać innych możliwości

W tym szczególnym czasie pamiętajmy o krokach zaradczych, ale nie panikujmy gdyż nikomu to nie pomoże. Zwróćmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo nas, naszych najbliższych i społeczeństwa. Nikomu nie jest łatwo.

Może macie jeszcze jakieś pomysły dla innych Par Młodych? Piszcie!

Sale odwołują wesela czy mogą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *