powiększanie biustu przed ślubem

Powiększanie biustu własnym tłuszczem. Czy warto przed ślubem?

Powiększanie biustu własnym tłuszczem (lipotransfer) to zabieg, na który decydują się kobiety nieusatysfakcjonowane wyglądem tej partii ciała. Wokół tej popularnej procedury nagromadziło się wiele przekłamań. Rozważasz poddanie się powiększaniu biustu własnym tłuszczem przed ślubem? Sprawdź, co jest prawdą, a co fałszem.

Powiększanie biustu własnym tłuszczem boli – fałsz

Nie jest to prawdziwa informacja. Powiększanie biustu własnym tłuszczem odbywa się po znieczuleniu pacjentki (miejscowym lub krótkotrwałym ogólnym tzw. narkozą), dzięki czemu lipotransfer nie jest bolesny ani w żaden sposób dyskomfortowy. Tak więc operacji mogą poddać się nawet panie z niskim progiem odporności na ból.

 To bezpieczny zabieg – prawda

W opinii specjalistów z Bieńkowscy Clinic w Częstochowie powiększanie biustu własnym tłuszczem wyróżnia się wysokim profilem bezpieczeństwa. Lipotransfer to małoinwazyjna i bardzo precyzyjna procedura, którą wykonuje doświadczony i wykwalifikowany personel medyczny na czele z lekarzem. Ze względu na 100% biokompatybilność tkanki tłuszczowej, brak toksyczności i alergii zabieg powiększania piersi własnym tłuszczem pozwala poprawić objętość piersi oraz sprężystość skóry bez wysokiego ryzyka. Pamiętaj, przeszczepiona własna tkanka tłuszczowa jest świetnie tolerowana przez organizm.

Zabieg trwa długo – fałsz

Powiększanie biustu własnym tłuszczem można zaliczyć do zabiegów krótkotrwałych. Nie wymaga od pacjentki wielogodzinnego spędzania czasu na sali operacyjnej. Powiększanie piersi za pomocą materiału autologicznego trwa od 60 do 90 minut.

Powiększanie biustu własnym tłuszczem daje naturalny efekt – prawda

Zabieg daje bardzo naturalny i dyskretny rezultat. To procedura rekomendowana kobietom, które chcą udoskonalić wygląd piersi w małoinwazyjny sposób, bez efektu sztuczności i przerysowania.

To zabieg tylko dla młodych kobiet – fałsz

Powiększaniu piersi mogą poddać się pacjentki w każdym wieku. Jak pokazuje praktyka, na tego typu rozwiązanie decydują się zarówno bardzo młode kobiety, które niedawno osiągnęły pełnoletność, jak i dojrzałe panie będące już babciami (55+). Nigdy nie jest za późno, aby stawić czoło kompleksom i zawalczyć o piękny wygląd.

 Nie pozostawia blizn – prawda

W przeciwieństwie do powiększania piersi za pomocą wszczepienia implantów lipotransfer nie pozostawia blizn. Jak to możliwe? Powiększanie własnym tłuszczem odbywa się na drodze iniekcji. Cienkie kaniule pozwalają pozyskać tłuszcz z rejonów, gdzie występuje on w nadmiarze np. ud, brzucha i wykorzystać do wypełnienia asymetrycznych lub zbyt małych piersi.

Nie ma przeciwwskazań do powiększania biustu własnym tłuszczem – fałsz

Istnieje co najmniej kilka wykluczeń. Zabieg nie jest przeprowadzany u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przeciwwskazaniem jest również choroba nowotworowa, infekcje skórne, zaburzenia krzepliwości krwi. Lipotransfer nie jest możliwy również u wyjątkowo szczupłych pań, ze względu na brak możliwości pobrania tkanki tłuszczowej do przeszczepu. Pełną listę czynników wykluczających przekazuje pacjentce lekarz podczas wstępnej konsultacji kwalifikującej do operacji.

 Daje czasowy efekt – prawda

W przeciwieństwie do implantów piersi, powiększanie biustu własnym tłuszczem daje czasowe rezultaty. Chcąc na stałe cieszyć się pełnymi, jędrnymi piersiami należy co jakiś czas poddawać się zabiegowi przypominającemu (jednak nie częściej, niż co pół roku).

Chcesz poznać więcej szczegółów o powiększaniu biustu własnym tłuszczem lub innym zabiegu upiększającym? Sprawdź już teraz stronę internetową kliniki w Częstochowie. Znajdziesz tu kluczowe informacje na temat najnowszych rozwiązań: https://bienkowscyclinic.pl/ 

Zapraszamy również na inne wpisy:

Z tatuażem do ołtarza

5 najpiękniejszych koronkowych sukni

Jak zadbać o twarz przed ślubem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *