atrakcjie dla dzieci na weselu

Będą u Was dzieci na weselu? Te 6 atrakcji sprawi, że nudno nie będzie!

Decyzja o zaproszeniu dzieci na swój ślub to ważna decyzja. Dla wielu par z dziećmi uwzględnienie ich w swoim weselu ma sens. Ci, którzy nie mają dzieci, nadal nie chcą urazić swoich przyjaciół i rodziny, którzy pociechy posiadają. Dlatego jeśli ostatecznie zdecydujesz się zaprosić maluchy, zapewnienie im rozrywki sprawi, że wszyscy będą się lepiej bawić.

Atrakcje dla dzieci na weselu

  • powitanie dzieci na parkiecie

Porozmawiaj z kapelą albo Dj-em żeby zagrali o wczesnej porze na samym początku wesela ze 3 kawałki dla dzieci żeby również mogły się pobawić na weselu i żeby powariowały w wyznaczonym czasie na parkiecie.

  • rozdaj na parkiecie powitalne torby dla dzieci

W tych torbach może być blok, kredki, słodycze, jajka niespodzianki, balony do nadmuchania i inne skarby, którą wprawią w zachwyt każdego malucha i zapewnią mu zabawę na cały wieczór zanim pójdzie spać. 

atrakcje dla dzieci na weselu

  • wieczór filmowy

Jeśli hotel dysponuje wolną małą salką to można rzutnikiem zrobić tam wieczór filmowy dla dzieci. Porozkładać poduszki, koce, stworzyć mini barek z przekąskami i puścić kilka kinowych hitów bajkowych. Po kilku piosenkach dla dzieci kapela może ogłosić, że dzieci zapraszamy do salki obok na filmowy wieczór. W ten sposób rodzice będą Wam wdzięczni, że maluch na trochę ich opuści a Wy tańszym kosztem macie zapewnioną rozrywkę dla dzieci.

  • zorganizuj candy bar dla dzieci

To co tam będzie oczywiście zalezy od Ciebie. Może to być zdrowa wersja ciekawych wesołych kanapeczek a mogą to być żelki, gumy, cukierki, chipsy i wszystko co dzieciaki uwielbiają.

  • przygotuj na dworze namiot dla dzieci

Możesz ustawić tipi albo kilka zwykłych namiotów, które będą świetną zabawą dla dzieci a wyposażone w koce i poduszki mogą stanowić dobre centrum operacji.

  • planszówki zawsze na topie

Jeśli jesteś razem z partnerem fanka planszówek to przynieście je na wesele i ustawcie w kąciku dla dzieci. Młodsi i starsi mogą mieć przy nich dobrą zabawę!

atrakcje weselne dla dzieci

Atrakcje dla dzieci na weselu – o czym nie zapomnieć?

Nie jest tajemnicą, że najmłodsi goście weselni często robią nieprzewidywalne i urocze rzeczy, dlatego warto mieć fotografa w gotowości i powiedzieć mu o atrakcjach, które zostały zorganizowane dla najmłodszych, żeby mógł czuwać z aparatem i uwiecznić najlepsze chwile specjalnie dla Was. Te szczere zdjęcia maluchów z pewnością pomogą Ci zapamiętać klimat Twojego wielkiego dnia.

Zobacz także:

Zabawy dla dzieci na weselu

Ślub z chrzcinami wady i zalety

Jak ubrać dziecko na wesele?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *