co jest podstawą wesela

Co jest podstawą każdego wesela?

Nie ulega wątpliwości, że podstawą każdego wesela, a przede wszystkim samego ślubu, jest uczucie, które połączyło parę młodą. To właśnie w ich miłości swój początek ma wspólne celebrowanie z najbliższymi. Jak sprawić, aby to, co najważniejsze w tym dniu, pozostało w pamięci małżeństwa i zaproszonych gości na długo?

Jak zorganizować wesele jak z bajki

Moment złożenia przysięgi małżeńskiej i radość z rozpoczęcia wspólnego życia młode pary chętnie dzielą z rodziną i przyjaciółmi. Dla wielu z nich ten ważny dzień jest pełen radości i wzruszeń. Długie przygotowania, aby wypadł idealnie, zakończone wymarzonym weselem, na długo zostaną we wspomnieniach. Zanim jednak zaczniecie załatwiać jakiekolwiek formalności, zastanówcie się, jak chcecie, aby wyglądał Wasz ślub.

Nie kierujcie się podpowiedziami najbliższych, ale własnym pomysłem na ten dzień – to właśnie taki ślub będzie jak z bajki. Marzycie o cichej ceremonii? Poszukajcie małego drewnianego kościoła i niewielkiej restauracji z przepięknym ogrodem. A może śnicie o tradycyjnym polskim weselu? Huczna zabawa często oznacza tłum gości, dlatego z większym wyprzedzeniem zarezerwujcie dużą salę weselną.

wesele

Pomysł na wesele z klasą? Postaw na spójność

Niezależnie od liczby zaproszonych gości pamiętaj, co jest podstawą każdego wesela. Poza ludźmi to także oprawa muzyczna, aranżacja sali i pyszne jedzenie. Najciekawsze są te śluby i wesela, w których króluje spójność. Wymarzyliście sobie uroczystość w stylu rustykalnym? Prosta sukienka z tiulową lub koronkową spódnicą i beżowy garnitur to stroje dla pary młodej, które będą pasować do sielskiej aranżacji sali weselnej. Warto, aby w menu królowały tradycyjne polskie potrawy w nowoczesnej odsłonie, wokół pojawiły się bukiety polnych kwiatów przeplatane zbożem, a na stołach – kremowe serwety i lniane serwetki.

wesele panny młodej

Fotograf ślubny – wesele z klasą uwiecznione na zdjęciach

Tak piękną uroczystość warto przywoływać w pamięci po latach. Wszystkie wspomnienia staną się świeże, kiedy razem z dziećmi w rocznicę ślubu będziecie spoglądać na zdjęcia, które wykonał fotograf ślubny. Odpowiedź na to, czy warto zatrudniać fotografa na ślub, poznasz, oglądając galerię zdjęć, którą znajdziesz pod tym linkiem: https://glamour-studio.pl/fotografia-slubna-poznan/.

Uwiecznione przygotowania do ślubu, moment wypowiadania przysięgi małżeńskiej, składanie życzeń młodej parze, krojenia tortu i zabawy na parkiecie do białego rana… Wprawne oko fotografa ślubnego za pomocą aparatu na zawsze zatrzyma wzruszenie, radość i gesty troski, które po latach będziecie wspominać z łezką w oku.

Podsumowując, podstawą każdego wesela jest miłość pary młodej i dokładnie taka ceremonia, jaką sobie wymarzyła. Radość i wzruszenie, piękną aranżację sali weselnej i wspólną zabawę warto uwiecznić na zdjęciach wykonanych przez fotografa ślubnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *