prawdziwej miłości szuka się długo

6 powodów, dla których nie możesz znaleźć prawdziwej miłości!

Zakochanie się w kimś może być jednym z najwspanialszych i najcudowniejszych przeżyć, jakich można doświadczyć w całym swoim życiu. To naprawdę magiczne. Ale nie zawsze jest to takie proste, jak się wygląda to w filmach. Nawet gdy randki online są dosłownie na wyciągnięcie ręki to nie jest łatwo. Wydaje się, że im bardziej się starasz, tym dalej jesteś od znalezienia trwałego związku i ciągle zadajesz sobie pytanie: „ Dlaczego nie mogę znaleźć miłości?”

Dlaczego nie możesz znaleźć prawdziwej miłości? – przyczyny

  • wybierasz niedostępne osoby – np. wybierasz mężczyzn, którzy nie szukają związku na dłużej a jedynie potrzebują romansu. W tym przypadku warto sobie sporządzić listę cech lub zachowań osób, z którymi nie wyszło i unikać ich na przyszłość.
  • boisz się zranienia – musisz przestać stawac mury i pozwolić sobie na bycie bezbronną wobec drugiej osoby, ponieważ inaczej cięzko będzie kogoś znaleźć jeśli się przed nim nie otworzysz

prawdziwa miłość

  • boisz się zranienia – np. myślisz, że jesteś niegodna miłości albo masz niską samoocenę i brak pewności siebie co odbija się na relacji. W takiej sytuacji musisz starać się zmienić nastawienie i szukać samych pozytywów. Negatywne myślenie nie pomaga.
  • wybierasz nie te cechy – zakochujesz się np. w tym że ktoś ma konkretny zawód albo sporo pieniędzy. Te osoby są Twoimi partnerami z niewłaściwych powodów i nie ma między Wami prawdziwej więzi. Musisz poszukać prawdziwej relacji opartej na miłości i wspólnych celach.

szukaj prawdziwej miłosci

  • chcesz zmieniać ludzi – to jedne z najczęstszych i błędnych założeń. Wybierać kogoś, gdzie liczymy, że ta osoba się dla na szmieni lub z czegoś zrezygnuje.
  • nie szukasz – niestety bardzo rzadko miłość pojawia się przypadkowo, często trzeba dać jej możliwość, wychodź w różne miejsca, poznawaj nowych ludzi, chodź do innych restauracji niż zazwyczaj. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na poznanie kogoś szczególnego.

Zobacz także:

Jak rozpoznać toksyczny związek? 9 sygnałów, na które powinnaś uważać

Jak uwieść faceta? 11 technik na skuteczny podryw

Sennik i ślub. Co Ci mówi Twoja podświadomość?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *