wpadki weselne

Wpadki weselne – tego goście nie zapomną!

Wpadki weselne to coś czego często nie da się ominąć na weselu lub podczas jego organizacji. Będą mniejsze lub większe, ale jednak mogą się zdarzyć. Niestety wiele Panien Młodych często panikuje chcąc ich uniknąć a czasem wystarczy trochę dystansu. Przecież niejedna wpadka ślubna może być super anegdotą, przez którą Twoja impreza będzie na ustach rodziny jeszcze przez wiele lat.

Wpadki na weselu – jak do tego podchodzić?

Ciężko je uniknąć, ale gdy się zdarzą to:

  • Przymknij na nie oko
  • Potraktuj to jak dobrą zabawę
  • Nie załamuj się
  • Zawołaj fotografa żeby upamiętnił tą chwilę np. jeśli tort wyląduje na ziemi 😉

Weselne wpadki oczami gości

Pamiętaj, że nie warto się martwić tym, że coś się nie udało lub że pomyliłaś słowa przysięgi albo popłakałaś się ze wzruszenia przed wszystkimi gośćmi. To wszystko nie ma znaczenia! Wszyscy goście zrozumieją doskonale tą sytuację bo wiedzą ile stresu kosztuje Młodych ten dzień. Wiedz, że liczy się to co będzie potem czyli Wasze wspólne życie. 

Wpadki ślubne na Youtube

Wpadki weselne na zimno

Pomimo długich przygotowań ślubnych każda Panna Młoda ma prawo do wpadki ślubnej, niestety nie wszystko się przewidzi i nie na wszystko mamy wpływ, więc o tym pamiętaj w pierwszej kolejności. Dodatkowo to co Ty możesz uważać za wpadkę niekoniecznie nią jest dla gości weselnych, więc ważne żeby zbytnio się nie przejmować każdą sytuacją, która będzie odstawać od tego co zaplanowałaś.

Tylko spokój nas uratuje! 😉

Zapraszam również na wpisy:

lista zakazanych piosenek na wesela

Koleżanka/siostra bierze ślub tydzień przede mną!

10 najczęściej popełnianych błędów podczas organizacji ślubu

2 thoughts on “Wpadki weselne – tego goście nie zapomną!

  1. Nie ma co się przejmować, każdemu zdarzają się wpadki i albo nikt ich nie zauważa albo są na tyle śmieszne, że można obrócić je w żart i wszyscy łącznie z nami maja niezły ubaw 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *