zrujnowane wesele

Te 5 rzeczy zrujnuje Twoje wesele!

Są takie rzeczy na weselu, które mocno wpływają na jego jakość i odbiór przez gości, ale też przez samą Parę Młodą. Odliczacie dni do swojej imprezy ślubnej, a tu takie wpadki. Czy można ich uniknąć? Większości tak! Aby temu zapobiec zawsze warto przygotować plan działania i sprawdzić jak można wybrnąć z tych sytuacji zanim się wydarzą. Poniżej przedstawiam Wam przykładowe problemy ślubne 😉

Te 5 rzeczy zrujnuje Twoje wesele

  • ciepła wódka

Nikt z gości nie lubi pić ciepłej wódki, więc koniecznie pamiętajcie aby dopytać salę czy dysponują coolerami. Wydaje się to dość oczywista rzecz, ale wierzcie mi wcale tak nie jest mnóstwo sal nie jest na to przygotowana!

  • niewygodne buty

Zdarte pięty do krwi albo bolące odciski na palcach, to nie jest to czego chciałabyś doświadczyć na własnym weselu. Cała zabawa będzie popsuta jeśli nie bedziesz mogła chodzić i tańczyć. Dlatego zadbaj o wygodne obuwie, wiadomo że każda Panna Młoda marzy o pięknych szpilkach, ale pamiętaj o „rozchodzeniu” ich na dwa tygodnie przed ślubem. Warto też przygotować sobie buty na zmianę np. trampki albo inne obuwie na płaskiej podeszwie.

  • brak muzyki tanecznej

Wiele osób nie lubi disco polo i nie chce go na swoim weselu i to zrozumiałe, ale zadbajmy o inną muzykę taneczną nie tylko tą nowoczesną, ponieważ na weselu mamy osoby w różnym wieku i warto żeby one też się pobawiły :). Byłam na weselach gdzie parkiet był pusty, bo Młodzi puścili swoją muzykę której lubią słuchać ale nie nadawała się kompletnie do tańca i niestety nikt się do tego nie bawił. Jeśli chcecie żeby to była impreza stulecia i każdy zapamiętał Wasze wesele to koniecznie zadbajcie o dobrą kapelę lub DJa!

  • brak Pary Młodej na sali weselnej

Jesli Para Młoda w większej mierze nie przebywa na sali weselnej, to niestety wielu gości może poczuć się opuszczonych i zlekceważonych. To jest Wasze święto, więc nie powinno Was zabraknąć tego dnia na parkiecie żeby każdy mógł z Wami zatańczyć i się pobawić. Starsze osoby siedzące z kolei bardzo chcą na Was popatrzeć i Was podziwiać jak pięknie wyglądacie tego dnia więc nie zawiedźcie ich!

  • niedziałająca klimatyzacja

Jeśli Twoje wesele będzie latem to pamiętaj żeby jeszcze kilka dni przed weselem dopytać o klimatyzacje czy jest sprawna. Żadna zaproszona kobieta nie chce mieć moktych plam od potu na sukience i spływającego od gorąca makijażu ;).  Brak klimatyzacji będzie skutkować wychodzeniem gości z sali i utworzeniem się grupek w ogrodzie, przez co impreza nie będzie tą wymarzoną bo nikt się nie będzie bawił w saunie.

Znacie jeszcze jakieś katastrofy z wesel na których byliście? Napiszcie do mnie a uzupełnię tą listę 😉

 

Zapraszam na inne wpisy:

Ile dać do koperty?

Jak usadzić gości na weselu?

Jak ubrać dziecko na wesele?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *